Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Alavis SHELBY pro Klid 30cps

Alavis Shelby pro klid je přípravek určený pro zklidnění psů při stresových stavech. Vysoká účinnost bez vedlejších příznaků jako je letargie či ospalost.

Cena s DPH:309 Kč

Nákupem získáte 3 věrnostních bodů

skladem
-
+
Do oblíbených
  Doprava:
 • Uloženka od 55 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL na adresu od 69 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Česká Pošta od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Rozvoz Brno od 69 Kč (zdarma nad 649 Kč)
 • Osobní odběr ZDARMA
New
 • Značka Alavis SHELBY pro Klid 30cps Alavis
 • Objednací číslo12995
 • Kód zboží1-78298
 • EAN6216294019589
 • Hmotnost0.034 kg

Alavis Shelby pro klid je přípravek určený pro zklidnění psů při stresových stavech. Vysoká účinnost bez vedlejších příznaků jako je letargie či ospalost. Reguluje sekreci stresových hormonů, zlepšuje odolnost proti stresu a snižuje projevy stresu.

Pomoc při stresu a stresových situacích. Shelby Pro klid obsahuje mléčný hydrolyzovaný protein alfa S1-hydrolyzát kaseinu, který obsahuje bioaktivní alfa-S1 dekapeptid.

Účinné látky v 1 kapsli:
alfa-S1-hydrolyzát kaseinu 150 mg.
 
Pomocné látky:
mikrokrystalická celulosa, stearan hořečnatý.
 
Alfa-S1-hydrolyzát kaseinu je mléčný hydrolyzovaný protein, který obsahuje bioaktivní alfa-S1 dekapeptid. alfa S1-hydrolyzát kaseinu reguluje sekreci stresových hormonů, čímž působí na zklidnění psů při stresových situacích, zlepšuje odolnost proti stresu a snižuje projevy stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost, apatie či letargie.

Shelby Pro klid je vhodné podávat při stresových situacích či poruchách chování způsobené stresem jako je např: cestování, návštěvy, návštěva veterináře, psího salónu, nežádoucí štěkání z osamělosti, sebepoškozování – vykusování srsti, okusování tlapek, neklid, třes, bojácnost, ustrašenost, agresivita ze strachu, značkování, pomočování ničení věcí v okolí, změny v domácnosti, ohňostroje.

Dávkování:
Hmotnost psa / Denní dávka:
1–10 kg 1 kapsle
10–20 kg 2 kapsle
20–30 kg 3 kapsle
30–40 kg 4 kapsle
40–50 kg 5 kapslí
50 a více kg 6 kapslí
Přípravek je bezpečný při dlouhodobém podávání.
 
Způsob použití:
Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování po celou dobu trvání stresových faktorů. Přípravek začněte podávat 2–3 dny před očekávaným stresem přímo do tlamy anebo do krmení. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou nebo s malým kouskem potravy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.
 
Velikost balení: 30 kapslí.