Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

SLEVA 50% - Hovězí tyčinky s kachním masem 375g za 159 Kč (expirace 05/2019), původní cena 319 Kč...nakupujte ZDE

Animal Fruit

Výrobky značky Animal Fruit jsou zastoupeny v následujících kategoriích:

 

Ovoce je oblíbenou součástí jídelníčku papoušků, hlodavců, želv, leguánů a opic. A právě proto ocení chuť 100% ovocného pyré Animal Fruit z dozrálého, výběrového ovoce a zeleniny bez dalších zbytečných přísad. Prostě jen čistá chuť přírody v jedné kapsičce.

V jídelníčku papoušků, hlodavců, želv, leguánů a opic hraje ovoce velmi důležitou roli. Je cenným zdrojem vitamínů a energie. Pro majitele a chovatele je však často obtížné jim tuto dávku každý den zajistit. Zeptejte se sami sebe: Kolikrát jste koupili nedozrálé a drahé ovoce, které zvířata odmítli? Kolikrát jste neměli čas jim koupit další jablko, když už došlo? Je-li Vaše odpověď jiná než „nikdy“, bude pyré Animal Fruit výhrou také pro Vás.

Koupené ovoce může obsahovat nejen různé škodlivé látky, ale také pesticidy, na které jsou zvířata velmi citlivá. S pyré Animal Fruit víte, co kupujete. Suroviny pocházejí ze zemí svého původu, výrobce je podrobuje rozsáhlým testům a do pyré se tak dostane jen zdravotně nezávadné ovoce. Do pyré dále nejsou přidávána žádná barviva, cukry, stabilizátory nebo jiné umělé látky, které zvířatům velmi zatěžují organismus.

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty