Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Bea Natur česká kosmetika pro psy a kočky

Výrobky značky Bea Natur jsou zastoupeny v následujících kategoriích:

 

Kosmetika BEA natur je řada kvalitních českých výrobků pro chovatele psů a koček, určená jak pro běžnou péči o srst, tak pro přípravu Vašich psů a koček na výstavy.  Kosmetické přípravky BEA natur řady RIVAL účinně hubí klíšťata, blechy a jiné parazity.

Kosmetické přípravky BEA natur linie Privat tvoří ucelenou řadu výrobků pro psy a kočky. Jsou vyráběny z kosmetických surovin s obsahem rostlinných složek a bylinných extraktů, jsou jemné, nedráždivé, s pozitivním vlivem na srst a kůži, jsou vhodné i pro citlivé jedince. Výrobky vznikly na základě dlouholetých zkušeností chovatelů a salonů zabývajících se úpravou a údržbou psí srsti.

Kosmetické přípravky BEA natur linie Profesional jsou určeny především pro profesionální péči o srst a pro přípravu psů a koček na výstavy. V řadě Profesional jsou zastoupeny šampony pro specifické typy srstí a pro úpravu barvu barvy srsti, dále kondicionéry a balzámy pro řešení problémů se srstí a konečně přípravky usnadňující finální úpravu srsti před výstavou. Nároční chovatelé využívají přípravky linie Profesinal k celoroční péči o srst.

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty