Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Doprava a platba

 
Česká Pošta - Balík do ruky
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 89 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky. Bližší informace o balíku do ruky naleznete zde.
 
 
 
 
Česká Pošta - Balík na poštu
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík na poštu). Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 75 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. Bližší informace o balíku na poštu naleznete zde.
 
 
 
 
Česká Pošta - Balík Do Balíkovny
Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách. Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 55 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Bližší informace o balíkovně naleznete zde.
 
 
 
 
 
PPL balík
Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 89 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod. Bližší informace o přepravci PPL naleznete zde.
 
PPL Parcel Shop
PPL ParcelShop je síť výdejních míst v České republice. Dopravné činí 75 Kč pro objednávky do 999 Kč, nad 999 Kč doprava zdarma. Vyberete konkrétní PPL ParcelShop. Jakmile bude zásilka na ParcelShop doručena, obdržíte informační SMS a email. Zásilku si pak vyzvednete do 7 dnů od doručení na ParcelShop v otevíracích hodinách daného ParcelShopu, zpravidla i o víkendu. Objednávku je možné zaplatit předem či hotově (nikoliv platební kartou) na odběrním místě. Balík je zákazníkovi vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Bližší informace o přepravci PPL naleznete zde.

PLATBA:

Dobírkou
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží od doručovatele. Při platbě dobírkou je účtován poplatek 30 Kč, u Balíkovny 10 Kč. 
 
Bankovním převodem
Před odesláním objednávky zaplatíte zboží bankovním převodem na náš účet 4466449940/5500. Variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Počítejte prosím s možným zdržením odeslání objednávky než dojde k připsání peněz na náš účet. Údaje pro platbu Vám budou zobrazeny při odeslání objednávky. Po převodu na náš účet Vám zboží okamžitě odešleme. V případě platby bankovním převodem není účtován žadný poplatek. Zboží je expedováno po připsání na náš účet a nebo po té, co je na náš e-mail: obchod@zvireci-potreby.cz zaslána kopie dokladu o platbě ve formátu .jpg či .pdf. O expedici jste informováni e-mailem.
 
Online platbou
Po odeslání objednávku, budete automaticky přesměrování na platební bránu The Pay.
 
Pro zahraniční platby.
IBAN - CZ1955000000004466449940
BIC - SWIFT kód: RZBCCZPP
Názov:  Raiffeisenbank a.s.   
Ulice: Hvězdova 1716/2b
Městp: Praha 4,  140 78