Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Doprava a platba

DOPRAVA

Česká Pošta - Balíkem do ruky
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 75 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky.
 
Česká Pošta - Balíkem na poštu
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík na poštu). Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 75 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky.
 
PPL balík
Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 69 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 50 kg. V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod.
 
Výdejní místa HeurekaPoint (Uloženka.cz)
Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček výdejní sítě Uloženka, Uloženka Partner nebo Uloženka Partner PNS. Dopravné pro objednávky do ceny 999 Kč činí 55 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA! Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 20 kg. Bližší informace naleznete na Ulozenka.cz.
 
Rozvoz Brno a okolí
Zboží Vám doručíme až domu. Rozvoz pro objednávky do ceny 999 Kč činí 55 Kč, pro objednávky nad 999 Kč je dopravné ZDARMA. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 50 kg!

PLATBA

Dobírkou
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží od doručovatele. Při platbě dobírkou je účtován poplatek 30 Kč - 40 Kč dle dopravce.
 
Bankovním převodem
Před odesláním objednávky zaplatíte zboží bankovním převodem na náš účet 4466449940/5500. Variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Počítejte prosím s možným zdržením odeslání objednávky než dojde k připsání peněz na náš účet. Údaje pro platbu Vám budou zobrazeny při odeslání objednávky. Po převodu na náš účet Vám zboží okamžitě odešleme. V případě platby bankovním převodem není účtován žadný poplatek. Zboží je expedováno po připsání na náš účet a nebo po té, co je na náš e-mail: obchod@zvireci-potreby.cz zaslána kopie dokladu o platbě ve formátu .jpg či .pdf. O expedici jste informováni e-mailem.
 
Online platbou
Po odeslání objednávku, budete automaticky přesměrování na platební bránu The Pay.
 
Pro zahraniční platby.
IBAN - CZ1955000000004466449940
BIC - SWIFT kód: RZBCCZPP
Názov:  Raiffeisenbank a.s.   
Ulice: Hvězdova 1716/2b
Městp: Praha 4,  140 78