Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

EZYDOG

Výrobky značky EZYDOG jsou zastoupeny v následujících kategoriích:

 

Australská značka EZYDOG, založená v roce 2000 myslí nejen na pohodlí psů, ale i jejich majitelů. Značka prorazila uvedením originálních ,,shock-absorbujících" vodítek na trh. Tento unikátní systém absorbující otřesy zvyšuje kontrolu a snižuje riziko poranění jak psa, tak i vodiče. EZYDOG si klade za svůj cíl být v čele inovací produktů pro psy.

Svými vlastnostmi ojedinělé produkty firma EZYDOG na základě úspěšné tradice vodítek vyvíjela i dál. Výsledkem jsou produkty vysokého komfortu pro uživatele, trvanlivé a bezpečné pro psy i jejich majitele. V současnosti EZYDOG nabízí obojky, postroje, oblečky pro psy, batohy pro psy a příslušenství jako misky, létající talíře a další.

Při výrobě produktů EZYDOG jsou používány materiály nejvyšší dostupné kvality. Všechny vodítka jsou vyráběna ručně a individuálně splétána s intenzivní pozorností pro detail a kvalitu. Jako součást programu rozsáhlého výzkumu a vývoje je každý produkt vystaven měsíce přísnému testování, které ničí většinu jiných podobně orientovaných obchodních značek.

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty