Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Fortan Cafortan vitamínový doplněk BARF 90g / 180 tbl.

Ideální také jako doplněk B.A.R.F. Speciální výstavbový, doplňkový a posilující preparát pro všechny psy. Obsahuje životně důležité vitamíny, minerální látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Cena s DPH:264 Kč

Nákupem získáte 2 věrnostních bodů

3-5 dnů
Skladem u zahraničního dodavatele
-
+
Do oblíbených
  Doprava:
 • Uloženka od 55 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • PPL na adresu od 69 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Česká Pošta od 75 Kč (zdarma nad 999 Kč)
 • Rozvoz Brno ZDARMA
 • Osobní odběr ZDARMA
Naši věrní zákazníci nakupují toto zboží až s 10% slevou. Bližší informace zde.
New
 • Značka Fortan
 • Objednací číslo3069
 • Kód zboží75479
 • EAN4036744500007
 • Hmotnost0.133 kg
Speciální výstavbový, doplňkový a posilující preparát pro Všechny psy. Obsahuje životně důležité vitamíny, minerální látky, stopové prvky a aminokyseliny. Ideální také jako doplněk B.A.R.F
 
Cafortan je základní přípravek, který zabraňuje problémům, které vznikají z nedostatku určitých látek v krmivu. Preparát zajišťuje zdravý růst a vitalitu od štěňat až do vysokého věku. Cafortan životně důležité živiny. Posiluje celkovou imunitu, podporuje vývoj kostí a zubů, pozitivně ovliňuje vzhled srsti, zvyšuje zužitkovatelnost krmiva a výkon, kompenzuje jednostranou výživu a zabezpečuje úspěchy při chovu a odchovu
 
Zejména dnešní psi — od přírody masožravci — jsou velmi vzdáleni své původní potravě. Pouze přírodní potrava dávala psům všechny důležité biologicky účinné látky. Tyto látky nejsou dnes obsaženy ani v té nejlepší čerstvé svalovině jatečných zvířat. A už vůbec ne ve vařeném, sušeném, konzervovaném krmivu. Nedostatečné zásobení určitými látkami může vést k vývojovým vadám, poklesu výkonnosti a ztrátám v chovu. Hotové krmivo nebo doma připravované dávky masa, vnitřností a obilnin rozhodně nezaručují pokrytí denní dávky důležitých živin. Také onemocnění a nenapravitelné problémy z nedostatku určitých vitamínů - takové problémy může způsobit špatná výživa.
 
Biologický speciální posilovací koncentrát Cafortan dodává životně důležité živiny, které posilují odolnost a podporují výstavbu kostí a zubů. Preparát dodává nádherný vzhled srsti, zvyšuje zužitkování potravy a výkon a kompenzuje časté, negativní prvky výživy. Také ve stresových situacích, jako například na výstavách, při lovu nebo sportu zajišťuje Cafortan optimální zásobení vybranými látkami. Proto se doporučuje pravidelně doplňovat krmivo přípravkem Fortan Cafortan, v závislosti na věku a potřebě zvířete.
 
Cafortan obsahuje širokou škálu velmi účinných, speciálně fyziologii psa přizpůsobených látek. Cafortan představuje základ zdraví Vašeho psa, obsahuje životně důležité vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny. V přírodě se tyto látky nacházejí v kvalitních speciálních sušených kvasnicích, peptonech, rostlinách a hemoglobinu. Obsažené látky v přírodním vyváženém stavu mají navzájem se umocňující účinky. Cafortan slouží také ke zlepšení celkového zdravotního stavu a vitality, zejména u starších psů v rekonvalescenci.

Cafortan téměř neobsahuje sodík. Malé množství tuku, které preparát obsahuje, je výhradně rostlinného původu (např. kvalitní lecitin). Poměr vápníku/fosforu je vyvážený v poměru 2 : 1, což je pro psy ideální. Oba prvky jsou dobře vstřebávány a zužitkovány.
Toto doplňkové krmivo může tvořit, díky svému vysokému obsahu vitamínu D3, pouze max. 20% denní dávky v případě, kdy je pes krmen kompletním krmivem.

Doporučené dávkování:
Denně - pravidelně:
Tělesná váha...
...do 5 kg: 3 tablety
...do 10 kg: 6 tablet
...do 20 kg: 12 tablet
...do 30 kg: 18 tablet

Předpis dávkování:
3 tablety Cafortan na 5 kg tělesné váhy.
1 tableta = 500 mg.

Složení:
kvasnice, minerální látky, mléko/mléčné produkty, rostlinné vedlejší produkty, semena, řasy, bílkovinný hydrolyzát, hemoglobin.

Analytické složky:
bílkoviny: 39,0%, tuk 4,3%, vláknina 1,7%, popel 20,7%, vápník 4,49%, fosfor 2,2%, 2%, draslík, hořčík 1% .

Přísady na kg: Vitamín A 200000 mj 672 E, 200 mg B1, B2, 200 mg, 100 mg B6, B12, 1000 mikrogramů, C 1000 mg, D3 10000 IU E 671, E / alfa-tokoferol acetát 1000 mg, 6,000 mikrogramů biotin, cholin 3000 mg, Kyselina listová 40 mg, inositol 50 mg, 1200 mg kyseliny nikotinové, D-pantothenát vápenatý 500 mg, DL-methionin 6000 mg, Kyselina citrónová.

Stopové prvky: 2,800 mg železa as E 1 z monohydrátu síranu železnatého, 12 mg jódu z jodičnan vápenatý bezvodý, E 4 75 mg mědi jako měď (II) pentahydrátu síranu, 250 mg manganu manganu II E 5-oxid, 1 mg sodíku molybdenu E 7, E 8 0,5 mg selenu jako seleničitan sodný z 300 mg zinku oxidu zinečnatého E 6.

stránky výrobce