Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

newsletter 21.5.2016

Pokud se vám tento e-mail nezobrazuje správně s obrázky, klikněte zde

Akční nabídka eshopu Zvířecí-Potřeby.cz

Vážený zákazníku,
opět jsme Vám připravili hodnotný email plný úžasných nabídek a novinek. Velmi čerstvou novinkou jsou nové masové konzervy Calibra, které jsou nyní v akci 5+1 ZDARMA. Najdete zde také víceúčelový ručník, který využijete hned 4x. Nově v nabídce máme chladící postroje a krmivo pro kočky značek CARNILOVE a AATU. Do konce května můžete zakoupit TOP 10 nejprodávanějších velkých balení krmiva značky EUKANUBA za 999 Kč. Chystáte se k vodě? Berete s sebou svého psa? Nezapomeňte pro něj na plovací vestu, budete tak více v klidu.
 
Přejeme Vám hezký den,
Tým Zvířecí Potřeby CZ
 
Sledujte nás na sociálních sítích a žádná akce
nebo novinka Vám nikdy neunikne
Google Plus Youtube zvireci-potreby.cz Facebook Zvířecí potřeby Twitter Zvířecí Potřeby Instagram Zvířecí Potřeby
 
Zázračný ručník
Plovací vesty pro psy
Chladící postroje pro psy
Calibra akce 5+1 ZDARMA
Animal Fruit
Eukanuba pytel za 999 Kč
Carnilove Cat novinka
AATU novinka
Lososový olej
 

Spokojení zákazníci eshopu zvířecí potřeby.cz

Heureka hodnoceni

 

Věrnostní program pro zákazníky

Výdejní místo Brno

Rozvoz objednávek po Brně a okolí

 
Toto obchodní sdělení Vám zasílá společnost Profi Pet s.r.o. Tento e-mail je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti v platném znění. Uvedené ceny jsou v CZK s DPH. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete  vždy na www.zvireci-potreby.cz. Akční ceny, rabaty a dárky platí pouze do vyčerpání skladových zásob. Vaši adresu jsme získali z provedené registrace u nás nebo jste nám ji sdělili sami. Neručíme za případné grafické či technické chyby.