Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Zasíláme Vám kupón na 10% slevu na novinky

Akční nabídka eshopu Zvířecí-Potřeby.cz

Vážený zákazníku,
představujeme Vám žhavou a kvalitní novinku. Krmiva s dýní...S dýní?? Ano s dýní. A proč právě dýně? Výhody si můžete přečíst zde.
 
Další skvělá novinka jsou 100% přírodní, zdravé a za studena lisované oleje od českého výrobce MARP. Tyto oleje působí blahodárně na psí organismus a můžete je nyní zakoupit ve variantě lososové, ostropestřcové a lněné.
 
A protože kvalitní krmiva N&D a MARP máme velice rádi a naše zákazníky samozřejmě také, tak Vám posíláme heslo chci-krmit-kvalitne ,které Vám vykouzlí slevu 10%.
 
Toto důležité heslo chci-krmit-kvalitne zadejte v nákupním košíku do kolonky "Kód kupónu" a stiskněte OK. Sleva 10% se Vám ihned odečte. Slevu můžete uplatnit jak na novinky výše, tak i na stávající sortiment krmiv N&D a MARP. Ale pozor sleva platí jen do 15.8.2016.
 
Sledujte nás na sociálních sítích a žádná akce
nebo novinka Vám nikdy neunikne
Google Plus Youtube zvireci-potreby.cz Facebook Zvířecí potřeby Twitter Zvířecí Potřeby Instagram Zvířecí Potřeby
 
 
 

Spokojení zákazníci eshopu zvířecí potřeby.cz

Heureka hodnoceni

 

Věrnostní program pro zákazníky

Výdejní místo Brno

Rozvoz objednávek po Brně a okolí

 
Toto obchodní sdělení Vám zasílá společnost Profi Pet s.r.o. Tento e-mail je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti v platném znění. Uvedené ceny jsou v CZK s DPH. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete  vždy na www.zvireci-potreby.cz. Akční ceny, rabaty a dárky platí pouze do vyčerpání skladových zásob. Vaši adresu jsme získali z provedené registrace u nás nebo jste nám ji sdělili sami. Neručíme za případné grafické či technické chyby.