Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Nové bezpečnostní postroje s dopravou zdarma

Pokud se vám tento e-mail nezobrazuje správně s obrázky, klikněte zde

Akční nabídka eshopu Zvířecí-Potřeby.cz

Vážený zákazníku,

představujeme Vám žhavou novinku. Bezpečnostní postroj pro psy. Tento typ postroje byl původně vyvinut k profesionálnímu použití pro služební a záchranářské psy. Jedná se o ergonomický postroj s ideálním rozložením zatížení na hrudníku místo na krku. Postroj je vypolstrovaný, prodyšný. Na zádech má rukojeť pro možnost krátkodobého uchopení psa nebo pro zvednutí do náruče. Díky hrudnímu a břišnímu popruhu, které se dají libovolně nastavit, padne postroj Vašemu psovi přímo na míru.

Bezpečnostní postroje jsou vyrobené z odolného materiálů s povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost proti nečistotám a vodě. Fleecová podšívka. Vysoký komfort při nošení díky ergonomickému tvaru postroje.
 
AKCE NA POŠTOVNÉ ZDARMA NA TENTO TYP POSTROJE POUZE DO 12.2.2016
 
Přejeme Vám hezký den,
Tým Zvířecí Potřeby CZ
 
Sledujte nás na sociálních sítích a žádná akce
nebo novinka Vám nikdy neunikne
Google Plus Youtube zvireci-potreby.cz Facebook Zvířecí potřeby Twitter Zvířecí Potřeby Instagram Zvířecí Potřeby
 
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa S-M červený 45-60cm
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa

Bezpečnostní postroj pro psa. Odolné proti nečistotám a vodě. Fleecová podšívka. Vyměnitelné vtipné reflexní nápisy. Obvod hrudníku 45-60cm. Barva červená.

od 339 Kč
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa S-M černý 45-60cm
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa

Bezpečnostní postroj pro psa. Odolné proti nečistotám a vodě. Fleecová podšívka. Vyměnitelné vtipné reflexní nápisy. Obvod hrudníku 45-60cm. Barva černá.

od 339 Kč
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa S-M modrý 45-60cm
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa

Bezpečnostní postroj pro psa. Odolné proti nečistotám a vodě. Fleecová podšívka. Vyměnitelné vtipné reflexní nápisy. Obvod hrudníku 45-60cm. Barva modrá.

od 339 Kč
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa S-M hnědý 45-60cm
Nobby Seguro bezpečnostní postroj pro psa

Bezpečnostní postroj pro psa. Odolné proti nečistotám a vodě. Fleecová podšívka. Vyměnitelné vtipné reflexní nápisy. Obvod hrudníku 45-60cm. Barva hnědá.

od 339 Kč
Nobby vyměnitelný nápis KILLER na postroj Seguro 3x9cm 2ks
Nobby vyměnitelný nápis KILLER na postroj Seguro 3x9cm 2ks

Set dvou nápisů KILLER pro postroj Nobby Seguro. Reflexní písmena. Nápisy se lehce vyměňují, ale na postroji pevně drží, díky systému upevnění suchým zipem. Cena je za set nápisů (2 kusy).

45 Kč
Nobby vyměnitelný nápis FIGHTER na postroj Seguro 3x9cm 2ks
Nobby vyměnitelný nápis FIGHTER na postroj Seguro 3x9cm 2ks

Set dvou nápisů FIGHTER pro postroj Nobby Seguro. Reflexní písmena. Nápisy se lehce vyměňují, ale na postroji pevně drží, díky systému upevnění suchým zipem. Cena je za set nápisů (2 kusy).

45 Kč
 

Spokojení zákazníci eshopu zvířecí potřeby.cz

Heureka hodnoceni

 

Věrnostní program pro zákazníky

Výdejní místo Brno

Rozvoz objednávek po Brně a okolí

 
Toto obchodní sdělení Vám zasílá společnost Profi Pet s.r.o. Tento e-mail je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti v platném znění. Uvedené ceny jsou v CZK s DPH. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete  vždy na www.zvireci-potreby.cz. Akční ceny, rabaty a dárky platí pouze do vyčerpání skladových zásob. Vaši adresu jsme získali z provedené registrace u nás nebo jste nám ji sdělili sami. Neručíme za případné grafické či technické chyby.