Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Akční nabídka a novinky LEDEN 2017

Pokud se vám tento e-mail nezobrazuje správně s obrázky, klikněte zde

Akční nabídka eshopu Zvířecí-Potřeby.cz

Vážený zákazníku,
vítáme Vás v dalším roce, děkujeme Vám za přízeň a přejeme Vám všechno nejlepší v tom Novém roce. Ať se Vám všechno vydaří podle představ.
 
V tomto chladném období se Vám bude určitě hodit nový pletený kulich, který nyní můžete získat zdarma k nákupu veterinárního doplňku ArtiVit Sirup 500ml - kloubní výživa a regenerace kloubních chrupavek a vazů u psů a koček. Další skvělou rabatovou akcí je nákup českého bezobilného krmiva DOXNEO 12 Kg ke kterému nyní dostanete další 2 kg zcela zdarma.
 
Potřebujete nasadit povánoční dietu vašemu mazlíčkovi? Počítáte kalorie? Krmivo Barking vám pomůže dosáhnout k optimální hmotnosti a udržet jí. Nyní dostanete k tomuto krmivu (Barking Heads Fat Dog Slim 12kg) zdarma navíc 6 ks konzerv.
 
Po Vánocích jsme nezaháleli a hned jsme na eshop zařadili žhavou novinku a to přírodní enzymatické hygienycké přípravky značky Simple Solution. Jsou to přípravky na úklid domácnosti s domácími mazlíčky. Obsahují speciální patentovanou pro-bakterii, která svými enzymy rozkládá organické nečistoty ze zvířat a především jejich zápach.
 
Sledujte nás na sociálních sítích a žádná akce
nebo novinka Vám nikdy neunikne
Google Plus Youtube zvireci-potreby.cz Facebook Zvířecí potřeby Twitter Zvířecí Potřeby Instagram Zvířecí Potřeby
 

Barking Heads Fat Dog Slim 12kg
Barking Heads Fat Dog Slim 12kg
AKCE +6x konzerva Barking 400g

Hnědá rýže 23%, sušené kuřecí maso min. 20% pro dospělé psy všech plemen s nadváhou. Ultraprémiové krmivo.

1 451 Kč
Doxneo 1 Duck 12kg
Doxneo 1 Duck 12kg
+ 2kg ZDARMA

Kachna s bramborem pro psy všech věkových kategorií.

1 199 Kč
Doxneo 2 Lamb 12kg
Doxneo 2 Lamb 12kg
+ 2kg ZDARMA

Jehněčí s bramborem pro psy všech věkových kategorií. Receptura bez obilovin.

1 199 Kč
Doxneo 3 Turkey 12kg
Doxneo 3 Turkey 12kg
+ 2kg ZDARMA

Hypoalergenní bezobilné krmivo pro dospělé psy všech plemen. Neobsahuje žádná chemická barviva, konzervanty, antioxidanty ani dochucovadla.

1 199 Kč
Nomaad ArtiVit Sirup 500ml
Nomaad ArtiVit Sirup 500ml
+ PLETENÝ KULICH ZDARMA

Veterinární nutriční doplněk Sirup Nomaad Artivit pro psy a kočky - kloubní výživa a regenerace kloubních chrupavek a vazů.

499 Kč
Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 750 ml

Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 750 ml

Silný a účinný enzymatický čistič skvrn SIMPLE SOLUTION. Perfektně odstraňuje zápach psí moči, ničí bakterie a likviduje skvrny od moči, exkrementů a slin.

219 Kč
 

Spokojení zákazníci eshopu zvířecí potřeby.cz

Heureka hodnoceni

 

Věrnostní program pro zákazníky

Výdejní místo Brno

Rozvoz objednávek po Brně a okolí

 
Toto obchodní sdělení Vám zasílá společnost Profi Pet s.r.o. Tento e-mail je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti v platném znění. Uvedené ceny jsou v CZK s DPH. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete  vždy na www.zvireci-potreby.cz. Akční ceny, rabaty a dárky platí pouze do vyčerpání skladových zásob. Vaši adresu jsme získali z provedené registrace u nás nebo jste nám ji sdělili sami. Neručíme za případné grafické či technické chyby.

 

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty