Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Zdarma láhev ke krmivu + PlaqueOff

Akční nabídka eshopu Zvířecí-Potřeby.cz

Vážený zákazníku,
od 9.8.2016 u nás na eshopu zvireci-potreby.cz začíná akce na krmivo Barking Heads (krmivo pro psy) a Meowing Heads (krmivo pro kočky). Ke každému krmivu Barking Heads 12kg a 18kg a Meowing Heads 12 kg dostanete zdarma úžasnou sportovní láhev 0,7l.
 
Láhev je průhledná s reflexní zelenou barvou. Výška cca. 25 cm. Materiál: PET. Horní uzávěr brání jednoduchému otevření. A co je hlavní tak je vyrobená v Anglii.
 
Ultraprémiové krmivo Barking Heads a Meowing Heads pochází z Velké Británie. Vybírat můžete z hypoalergenních receptur pro všechny typy pejsků a koček. Použité suroviny jsou té  nejvyšší kvality, maso z volného chovu, bez dochucovadel, barviv a konzervantů.
 
Další skvělou novinkou jsou produkty PlaqueOff v novém obalu. Přirozená cesta ke zdravým zubům a dásním. Patentovaný výrobek, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen, odstraňuje zubní plak.
 
Na výrobky PlaqueOff máme nové nižší ceny, určitě se podívejte zde
 
Přejeme Vám příjemný den,
Tým Zvířecí Potřeby CZ
 
Sledujte nás na sociálních sítích a žádná akce
nebo novinka Vám nikdy neunikne
Google Plus Youtube zvireci-potreby.cz Facebook Zvířecí potřeby Twitter Zvířecí Potřeby Instagram Zvířecí Potřeby
 
Láhev ke krmivu zdarma.
 
PlaqueOff nové ceny
 

Spokojení zákazníci eshopu zvířecí potřeby.cz

Heureka hodnoceni

 

Věrnostní program pro zákazníky

Výdejní místo Brno

Rozvoz objednávek po Brně a okolí

 
Toto obchodní sdělení Vám zasílá společnost Profi Pet s.r.o. Tento e-mail je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti v platném znění. Uvedené ceny jsou v CZK s DPH. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete  vždy na www.zvireci-potreby.cz. Akční ceny, rabaty a dárky platí pouze do vyčerpání skladových zásob. Vaši adresu jsme získali z provedené registrace u nás nebo jste nám ji sdělili sami. Neručíme za případné grafické či technické chyby.

 

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty