Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

TropiClean

Výrobky značky TropiClean jsou zastoupeny v následujících kategoriích:

 

Výrobci americké firmy Tropiclean jsou velcí fandové do přírodních a zdravých produktů pro psy a kočky. Inovativní a kreativní myšlení majitelů firmy napomáhá vyvíjet špičkové produkty pro zlepšování kvality života domácích zvířat. Úspěchy v podnikání si firma nenechává pro sebe a s radostí se dělí a pomáhá lidem v nouzi po celém světě. Firma nabízí 6 hlavních produktových řad výrobků pro péči o dutinu ústní, o zuby a dásně, kůži i pečující o čistou v domácnosti.

Průzkumy ukazují, že až 80% psů a 70% koček starších 3 let má příznaky nějakého zubního onemocnění, přičemž pouze 10 % psů a koček má odpovídající zubní péči péče o zuby psů a koček je neefektivní, nepohodlná a drahá (čištění zubním kartáčkem, návštěvy veterinárního lékaře)

Revoluční receptura pomáhá odstraňovat plak a zubní kámen, jenž je hlavní příčinou zánětu dásní a špatného dechu. To vše bez použití zubního kartáčku, což majitelé psů a koček hodnotí velice pozitivně.

93% uživatelů již po 3 týdnech říká, že jejich pes či kočka má zuby čistší 86% uživatelů již po 1 týdnu říká, že zápach z tlamy jejich psa či kočky je pryč nebo je výrazně menší přípravky jsou vyrobené pouze z přírodních látek

Dostupnost:
Cena od:  Kč   Kč
-15%
TropiClean Hip Joint přísada do vody na klouby 470ml

TropiClean Hip Joint přísada do vody na klouby 470mlPOSLEDNÍ KUSY ZA TUTO CENU

Roztok do vody TropiClean, který pomáhá udržovat zdravé dásně a svěží dech. S přídavkem glukosaminu pro zdravé klouby. 

219 Kč 259 Kč
skladem 3ks
Dnes odesíláme
-
+