Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Unikátní 4 fázování antiparazitní metoda BEAPHAR

Určitě i Vy znáte tu situaci, kdy se vrátíte z procházky s Vaším zvířecím miláčkem a v jeho kožíšku objevíte nevítaného hosta – KLÍŠTĚ! Řeknete si: „To snad není možný, vždyť ještě minulý týden mrzlo a on už má klíště!"

My Vás v tom však nenecháme! Připravili jsme pro Vás ucelený sortiment antiparazitních a repelentních výrobků Beaphar a celou řadu užitečných rad.

Nejprve umyjte Vašeho mazlíčka speciálně vyvinutým šampónem proti blechám Bea Flea. Tento šampón efektivně hubí všechna vývojová stádia blech.

První krok (mechanickou očistu) máme za sebou. Nyní následuje prevence.

Beaphar nabízí širokou řadu antiparazitních (popř. repelentních) obojků – opatřete jeden Vašemu zvířátku. Můžete si vybrat mezi vysoce účinnými SOS obojky, které jsou vhodné pro psy a kočky od 6 měsíců věku. Nebo se snad rozhodnete pro Diaz obojky, které působí  6 měsíců proti klíšťatům a blechám? Těm z Vás, kteří raději preferujete přípravky na přírodní bázi, nabízíme Bio obojky, které lze používat již od dvou měsíců věku zvířete.

Už jste vybrali obojek, který je vhodný pro Vašeho miláčka? Pokud ano, můžete přistoupit k třetímu kroku v boji proti parazitům.

Vzhledem k tomu, že blechy kladou svá vajíčka do textilií, je velice důležité vyčištění pelíšku Vašeho mazlíčka. Použijte speciální antiparazitní spreje a praní při vysokých teplotách.

Aby byl Váš mazlíček stoprocentně zdravý a spokojený, zakončete Vaší cestu v boji proti parazitům návštěvou zvěrolékaře či lékárny a pořiďte přípravek na odčervení.

NENECHTE KLÍŠŤATA A BLECHY ZAÚTOČIT NA VAŠE ZVÍŘECÍ MILÁČKY!

zdroj: www.beaphar.cz

Je nám líto, ale v této kategorii nejsou žádné produkty