Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Věrnostní program Ontario 5+1 zdarma

 
 
Skvělá zpráva pro všechny páníčky, kteří chtějí krmit svého psa kvalitním a zdravým krmivem! K hypoalergenímu krmivu značky Ontario nyní nabízíme věrnostní program 5+1. Co to znamená? Že ke každému pátému balení krmiva Ontario dostanete další balení zdarma. A to už se vyplatí!
 
Jak to funguje?
Pokud nakupujete u nás na výdejně Zvířecí Potřeby, Bohunická 81, Brno, dostanete od nás kartičku. Za každé zakoupené balení získáte od nás samolepku, kterou nalepíte na kartičku. Jakmile budete mít na kartičce 5 samolepek, ukažte kartičku u pokladny a další balení máte zdarma.

Při nákupu na e-shopu je to také jednoduché. Objednáte si pytel krmiva a s ním Vám přijde kartička i samolepka za každé balení v objednávce, kterou si sami vylepíte do kartičky. Své bonusové balení si můžete vyzvednout na prodejně nebo stačí zaslat vyplněnou kartičku na adresu Vám balík pošleme až k Vám domů.
Věrnostní program platí pro všechna balení krmiva pro psy Ontario o hmotnosti 6,5 kg, 12 kg a 13 kg.
 
Ještě pár důležitých informací
  • Věrnostní program lze uplatnit a kombinovat pouze na prodejnách a e-shopu Zvířecí potřeby.CZ
  • Program není možné kombinovat s věrnostní akcí u jiných prodejců
  • Do programu se započítávají balení o stejné hmotnosti. Abyste tak získali zdarma balení o hmotnosti 12 kg, musíte předtím zakoupit 5 balení o stejné hmotnosti.