Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

Vrácení peněz do 14 dnů

Vrácení u nás zakoupeného zboží během zákonné 14ti denní lhůty je u nás samozřejmostí.

Lhůta počíná běžet dnem jeho převzetí - vyzvednutí na naší prodejně, přijetím od doručovatele.

Pro využití 14ti denní lhůty je rozhodné, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle prodávajícímu oznámení, že od smlouvy odstupuje. Lhůta trvá 14 kalendářních dní, nikoliv pracovní, počítány jsou i soboty, neděle, státní svátky. Pokud není vracené zboží vráceno společně s odstoupením od smlouvy (to může být uskutečněno například e-mailem), je nutné vracené zboží bez zbytčného prodlení vrátit na pobočku prodávajícího: prodejna zvireci-potreby.cz, Bohunická 81, Brno 619 00. Náklady na vrácení zboží nese kupující.

Vrátit můžete samozřejmě i již rozbalené zboží, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení, poškození či znečištění. Pokud bude uvedení věci do původního stavu vyždovat náklady prodávajcího, může tyto náklady požadovat k úhradě. Vzniku těchto nákladů můžete předejít uvedením vraceného zboží do původního stavu před jeho vrácením (očitění, zabalení do originálního obalu apod.).

Vrácené zboží doplňte vždy průvodním dopisem obsahujícím: identifikací Vaší osoby, číslo objednávky ze které zboží vracíte, aktuální kontaktní údaje a informaci o čísle bankovního účtu na který si přejete vrátit kupní cenu zboží.

Možnost využít 14ti denní lhůty pro vrácení objednaného zboží nemáte v případě nákupu zboží na firmu - pokud do objednávky uvedete IČ či jinak vyplníte údaje firmy.

Formálně je odstoupení od kupní smlouvy popsáno v části Obchodních podmínek nazvané Odstoupení od kupní smluvy.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem i telefonicky, jsme tu pro Vás.