Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

AKCE: K nákupu krmiva CALIBRA PREMIUM 12 kg nyní dostanete 3 kg balení ZDARMA. Sledujte naše akce zde.

Výhodné věrnostní slevy

 
Pokud jste naši registrovaní zákazníci, vaši současnou odměnu uvidíte ve vašem uživatelském účtu po přihlášení.
 
Protože si vážíme našich zákazníků vytvořili jsme pro ně věrnostní program.
 
Sleva až 10 % pro stálé zákazníky
 
Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního slevového programu. Před prvním nákupem se tedy registrujte a u každé další objednávky se přihlašte na svůj účet. Věrnost se vyplácí.
 
Slevové skupiny:
Přesáhnou-li Vaše celkové nákupy 5 000 Kč, bude Vám nastavena 5% sleva.
Přesáhnou-li Vaše celkové nákupy 10 000 Kč, bude Vám nastavena 10% sleva.
 
Ale pozor....nastavená sleva bude zrušena, pokud registrovaný zákazník za posledních 12 měsíců u nás neučiní nákupy v hodnotě alespoň 3 000 Kč u 5% slevy a v hodnotě alespoň 6 000,- Kč u 10% slevy.
 
Věrnostní slevy se vztahují na chovatelské potřeby, pamlsky, vitamíny, vybrané druhy krmiv pro psy a kočky* a na všechna krmiva pro ostatní zvířata. Sleva se nevztahuje na zboží v akci (zlevněné zboží či výprodej) na antiparazitika.
 
*Značky krmiv, na které se vztahuje věrnostní sleva: Animonda, Applaws, Artemis, Barking Heads, Bellfor, Calibra, Doxneo, Essential Foods, Fitmin, Marp, Magnusson, Meowing Heads, N&D, Ontario, Primordial, Rinti, Schmusy, Taste of the Wild.
 
Pravidla věrnostního programu:
Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy. Nárok na slevu vzniká zakazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.
 
Věrnostní sleva může být odmítnuta zákazníkovi v případech kdy:
  • v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.
  • v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku a neuhradil ušlý zisk na poštovném.
 
Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost Profi Pet s.r.o. si dále vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů. Věrnostní slevy pro stálé zákazníky není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna - ta vyšší ze slev.
 
Pro ty, kteří nás navštěvují osobně v Brně, platí také věrnostní program zde, který je spojený pouze s naší prodejnou.
 
 

Věrnost se vyplácí !