Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.RozumímDalší informace

SLEVA 50% - Hovězí tyčinky s kachním masem 375g za 159 Kč (expirace 05/2019), původní cena 319 Kč...nakupujte ZDE

Výměna a vrácení

Výměna nebo vrácení zboží:
 
Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě) má kupující podle
občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží.
 
Podmínky odstoupení od smlouvy nalzenete zde
 
V případě zájmu o výměnu či vrácení zboží postupujte dle pokynů níže:
 
 • zboží bez známek užívání v původním obalu (i s visačkami identifikujícími zboží, dokumentací a veškerým
  příslušenstvím) pošlete zpět do 14 dnů od převzetí (do tohoto data musí být zboží doručeno zpět) na adresu:
   
                Profi Pet s.r.o.
                Bohunická 493/81
                61900 Brno-Horní Heršpice
   
  nebo využijte možnost vyzvednutí balíku naším dopravcem na vaší adrese viz. poslední bod níže.
  V tomto případě je, ale doprava zpoplatněna 95 Kč (UPOZORNĚNÍ: není možné využít pro zásilky větší 100cm, jako např. klece)
   
 • zboží nezasílejte na dobírku, zasilky zaslané na dobírku nepřebíráme.
 • k vyměňovanému zboží připojte průvodní dopis - vytiskněte a vyplňte připravený formulář zde nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
 • při první výměně zboží Vám neúčtujeme žádný poplatek za poštovné či balné při odeslání zboží z naší stran. Pokud i na podruhé vyberete špatnou velikost účtujeme za další dopravné a balné zákazníkovi cenu 95 Kč.
 • pokud zasíláte zboží, které je nachylné na přepravu (plastové přepravky, akvarijní dekorace a další podobné křehké věci) zasílejte jako KŘEHKÉ. Veškeré vrácené zboží zasílejte v kartonové krabici, vyhnete se tak případnému poškození.
 • nedoplatek (větší velikost, jiné zboží) zašlete prosím v hotovosti s vráceným zbožím. Pokud chcete poslat nedoplatek na bankovní účet informujte nás a my Vám vystavíme opravný doklad. Pokud chcete nedoplatek uhradit při převzetí na dobírku bude Vám účtován poplatek 30 Kč.
 • pro rychlejší vyřízení "výměny zboží" můžete poslat informaci o jiné velikosti zboží do emailu.
 • peníze za vrácené zboží zasíláme na bankovní účet zákazníka dle zákona a to do 30-ti dnů od převzetí vráceného zboží. Zaslání vrácených pěněz složenkou je zpoplatněno 40 Kč. Více informací zde
 • pokud nemáte čas chodit na poštu můžeme si na vaši adresu nechat poslat dopravce PPL, který zabalené zboží v krabici vyzvedne a doveze k nám. V tomto případě jde ale o placenou službu za kterou Vám budeme účtovat 95 Kč. Pokud by jste rádi využili této možnosti informujte nás na emailu obchod@zvireci-potreby.cz kde stačí vložit vyplněný formulář pro výměnu zboží.
 
Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, pište na obchod@zvireci-potreby.cz