Miamor Ragout Royale Multipack kapsičky morčacie, losos a teľacie v želé 12x100g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Miamor

Multipack kapsičiek Miamor Ragout Royale pre všetky dospelé mačky. Toto kompletné krmivo obsahuje jemné kúsky mäsa v želé. Tento ochutnávkový set je vhodný pre vyberavejšie mačky.

Dostupnosť Skladom ext. D+1 (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 393-74099
€8,89 Jednotková cena:
Miamor Ragout Royale Multipack kapsičky morčacie, losos a teľacie v želé 12x100g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Miamor
Miamor Ragout Royale Multipack kapsičky krůta, losos a telecí v želé 12x100g
Věrnostní sleva - ANO

Multipack kapsiček Miamor Ragout Royale pro všechny dospělé kočky. Toto kompletní krmivo obsahuje jemné kousky masa v želé. Tento ochutnávkový set je vhodný pro vybíravější kočky.

Multipack obsahuje:

Kapsičky s krůtím masem 4x 100 g:

Složení: maso a výrobky živočišného původu (20 % krůtí maso), minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 8 %, vlhkost 81 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubé popeloviny 2,5 %, hrubá vláknina 0,3 %, vitamín A 2500 m.j./kg, vitamín D3 250 m.j./kg, vitamín E (alfatokoferol) 15 mg/kg, měď (síran měďnatý monohydrát) 1 mg/kg, mangan (síran manganatý monohydrát) 1 mg/kg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 18 mg/kg.

Kapsičky s masem z lososa 4x 100 g:

Složení: ryby a vedlejší výrobky z ryb (10 % maso z lososa), minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 8 %, vlhkost 82 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubé popeloviny 2,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, vitamín D3 250 m.j./kg, vitamín E (alfatokoferol) 15 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1 mg/kg, mangan (síran manganatý monohydeát) 1 mg/kg, zinek (síran zinečnatý moinohydrát) 16 mg/kg.

Kapsičky s telecím masem 4x 100 g:

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu (mj. 25 % drůbeží, 5 % telecí), minerální látky.

Jakostní znaky: vitamin D3 (250 IU), vitamin E [jako alfa-tokoferol acetát] (15 mg), měď [jako síran měďnatý, pentahydrát] (1 mg), mangan [jako síran manganatý, monohydrát] (1 mg), zinek [jako síran zinečnatý, monohydrát] (18 mg).

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.2 kg
EAN: 4000158740991
Značka: Miamor
Príchuť: Krůtí, Losos, Telecí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Krajina pôvodu: Německo
Počet kusov v balení: 7–12 kusů

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : FINNERN GmbH&CO.KG
Adresa : Postfach 1307, D27263 Verden/Aller, DE
E-mail : d.leesmann@finnern.de

Podobné produkty

Kapsička MIAMOR Feine Filets kuře + rajče v želé 100 g
€1,39

Kapsička s jemnými kuracími filetami v paradajkovej omáčke.

393-74084
Kapsička MIAMOR Feine Filets kuře + tuňák v želé 100 g
€1,39

Kapsička s jemnými filetami z kurčaťa a tuniaka v lahodnom želé s nízkym obsahom tuku.

393-74074
Kapsička MIAMOR Ragout Royale kachna + drůbež ve šťávě 100 g
€0,72

Kapsička s kačacím a hydinovým mäsom vo šťave. Jemné kúsky v delikátnej šťave, gurmánsky pokrm s kačacím a hydinovým mäsom – úplne bez...

393-74072
Kapsička MIAMOR Ragout Royale králík v želé 100 g
€0,72

Kapsička s králičím mäsom v delikátnom rosole pre dospelé mačky. 

393-74055
Kapsička MIAMOR Ragout Royale telecí v želé 100 g
Akcia
€0,81

Kapsička pre dospelé mačky s teľacím mäsom v želé.

393-74056
Konzerva MIAMOR Feine Filets kuře + rýže v želé 100 g
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s kuracími filetami a ryžou.

393-74043
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + křepelčí vejce v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + prepeličie vajcia v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a prepeličími vajíčkami v lahodnom želé.

393-74042
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + rýže v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + ryža v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a ryžou.

393-74048
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + sýr v želé 100 g
€1,44

Mäsová konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a syrom.

393-74046
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + zelenina v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + zelenina v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Mäsová konzerva s filetami z bieleho tuniaka a zeleninou pre dospelé mačky. 

393-74047
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a kalamáry v želé 100g
Miamor Feine Filets kapsička tuniak a kalamáre v želé 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+1 (>50 ks)
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a kalamárov v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74076
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a krab v želé 100g
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a kraba v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74075
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a zelenina v želé 100g
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a zeleninou v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74077
Miamor Feine Filets konzerva kuře a šunka v želé 100g
Miamor Feine Filets konzerva kura a šunka v želé 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor s kuracími filetami a šunkou v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74044
Miamor Feine Filets konzerva tuňák a kalamáry v želé 100g
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor z tuniaka a kalamárov v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74049
Miamor Feine Filets konzerva tuňák a krevety v želé 100g
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor z tuniaka a kreviet v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74050