Nezmeškej akci na Zásilkovnu za akčních 45 Kč pro objednávky do 15 kg

Doprava a platba

Objednávky nad 1499 Kč do 30 kg mají dopravu ZDARMA po ČR.

Dodání na Slovensko ZDARMA nad 79 EUR do 30 kg.

 

Způsoby doručení

balikovna Balíkovna 59 Kč
Balíkovna je cenově dostupné řešení doručení objednávky. Hmotnost balíku může max. 15 kg. Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. 
na postu Česká pošta - Balík na poštu 75 Kč
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík na poštu). Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 20 kg. Při objednávce nad 1499 Kč je doprava ZDARMA (platí pouze pro balíky do 20 kg). Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. 
do_ruky Česká pošta - Balík Do ruky 99 Kč
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Hmotnost balíku je omezena na maximálně 35 kg. Při objednávce nad 1499 Kč je doprava ZDARMA (platí pouze pro balíky do 30 kg), pak vždy 79 Kč za každých započatých 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky. 
ppl PPL - kurýrem do ruky 79 Kč
Doručení balíku do 35 Kg přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. Při objednávce nad 1499 Kč je doprava ZDARMA (platí pouze pro balíky do 35 kg), pak vždy 79 Kč za každých započatých 30 kg.
ppl_parcel PPL ParcelShop - výdejní místa 59 Kč
Služba PPL Parcelshop výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu PPL Parcelshop provozuje kurýrní služba PPL, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.
Zásilkovna Zásilkovna - výdejní místa 59 Kč
Služba Zásilkovna je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 15 kg.
dpd DPD Private - kurýrem do ruky 79 Kč
Doručení balíku do 35 Kg přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání. Při objednávce nad 1499 Kč je doprava ZDARMA (platí pouze pro balíky do 35 kg), pak vždy 75 Kč za každých započatých 30 kg.
pickup-dpd-doprava (1) DPD Pickup - výdejní místa 59 Kč
Služba PPL Pickup výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu PPL Pickup provozuje kurýrní služba DPD, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.
doprava_prodejna Osobní odběr Zvířecí Potřeby Zdarma
Vaši objednávku můžete vyzvednout  na naší prodejně na ulici Dlouhá 3, Brno-Bohunice.  Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a SMS. Platba je možná hotově nebo platební kartou. Provozní doba prodejny: PO-PÁ 09:30-18:00 hod. SO 09:30-12:00 hod.  Telefon: 774 723 222 , 771 169 448
doprava_rozvoz Rozvoz po Brně a blízkém okolí 89 Kč
Jste z Brna? Objednávku Vám doručíme osobně. Nejrychlejší cesta k objednanému zboží. Termín rozvozu je domlouván individuálně dle vzájemné domluvy se zákazníkem. Důležité: Rozvoz probíhá pondělí, středa a pátek v čase 12:00-16:00 hod. V současné době, je z provozních důvodů náš rozvoz pozastaven. Děkujeme za pochopení. 
sps_logo_web_rgb_1 Odeslání na Slovensko - kurýrem do ruky 6,99 EUR
Objednávku Vám odošleme PPL, ktorá následne na Slovensku odovzdá zásielku doručujúcu firme Slovak Parcel Service, ktorá objednávku doručí do vašich rúk. Nie je možné platiť na dobierku
sps_logo_web_rgb_1 Odeslání na Slovensko - výdejní místa 3,99 EUR
Parcel Shopy spoločnosti Slovak Parcel Service sú otvorené každý deň a po celom Slovensku. Nie je možné platiť na dobierku. Odberné miesta 

 

Způsob platby

bank Převodem QR platba Zdarma
Vaší objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem z Vašeho internetového bankovnictví nebo poštovní poukázkou na náš účet vedený u Raiffeisenbank. Číslo účtu: 4466449940/5500 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které jsme Vám zaslali emailem při potvrzení objednávky. 
cards Platební kartou "on-line" Zdarma
Vaši objednávku můžete také uhradit platební kartou nebo rychlým on line převodem pomocí zabezpečené platební brány ShoptetPay. Nemusíte se bát o Vaše údaje, jelikož platební brána je zabezpečena tak, aby jste byli na 100% chráněni a Vaše údaje jsou tak plně v bezpečí. Více o zabezpečení platební brány se dočtete zde
platba-gpay Google Pay Zdarma
Google Pay je elektronický platební systém od firmy Google, který umožňuje placení pomocí mobilních telefonů a tabletů se systémem Android pomocí bezkontaktního NFC.
platba-applepay Apple Pay Zdarma
Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac.
093f697b_platimpak-logo PlatímPak – platba až za 30 dnů Zdarma
Platímpak je služba společnosti Raiffeisenbank a.s. - česká bankovní instituce pod dohledem ČNB. Díky ní dostanete hned zboží, které potřebujete a platbu máte bezplatně odloženou až na 30 dnů od objednávky. Více informací o platební metodě naleznete zde.
wallet Dobírkou

39 Kč (CZ)

1,60 EUR (SK)

Vaší objednávku můžete uhradit dobírkou při převzetí zásilky. Balíček zasíláme kurýrní službou PPL, která Vám balíček doručí až k Vašim dveřím nebo na výdejní místo Parcelshop kde můžete uhradit zásilku platební kartou nebo v hotovosti.

 

ZP_doprava_maskot_small