EXTRA SLEVA 10% na značku ONTARIO | Kód: ONT10

Doprava a platba

 

Pro objednávky nad 1299 Kč (vč. DPH) do 30 kg je doprava ZDARMA. 

 

Způsoby doručení

balikovna Balíkovna 59 Kč
Balíkovna je cenově dostupné řešení doručení objednávky. Hmotnost balíku může být až 15 kg. Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. 
na postu Česká pošta - Balík na poštu 75 Kč
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík na poštu). Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 20 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. 
do_ruky Česká pošta - Balík Do ruky 99 Kč
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky. 
ppl PPL - kurýrem do ruky 79 Kč
Kurýrní služba, která doručí Vaší zásilku až k Vašim dveřím. V den doručení Vám kurýr zašle SMS zprávu s informacemi a doručení a telefonním číslem na řidiče pro případnou domluvu. Zásilka je pojištěná a jedná se o nejrychlejší způsob dopravy Vašich vybraných pokladů. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.
ppl_parcel PPL ParcelShop - výdejní místa 49 Kč
Služba PPL Parcelshop výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu PPL Parcelshop provozuje kurýrní služba PPL, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.
doprava_prodejna Osobní odběr na naší prodejně Zdarma
Vaši objednávku můžete vyzvednout přímo v naší prodejně v Brně, ulice Vídeňská 22d. Přesněji nás najdete zde. Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a SMS. Platba je možná hotově nebo platební kartou. Provozní doba prodejny: PO-PÁ 09:30-18:00 hod. Telefon na prodejnu: 771 169 448
doprava_sklad Osobní odběr v našem skladu Zdarma
Vaši objednávku můžete vyzvednout v našem skladě v Brně, ulice Vídeňská 121. Přesněji nás najdete zde. Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a SMS. Platba je možná hotově nebo platební kartou. Provozní doba prodejny: PO-PÁ 08:30-16:30 hod. Telefon na sklad: 774 723 222
doprava_rozvoz Rozvoz po Brně a blízkém okolí 69 Kč
Jste z Brna? Objednávku Vám doručíme osobně. Nejrychlejší cesta k objednanému zboží. Termín rozvozu je domlouván individuálně dle vzájemné domluvy se zákazníkem. Důležité: Rozvoz probíhá pondělí, středa a pátek v čase 12:00-16:00 hod.

 

Způsob platby

bank Převodem QR platba Zdarma
Vaší objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem z Vašeho internetového bankovnictví nebo poštovní poukázkou na náš účet vedený u Raiffeisenbank. Číslo účtu: 4466449940/5500 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které jsme Vám zaslali emailem při potvrzení objednávky. 
cards Platební kartou "on-line" Zdarma
Vaši objednávku můžete také uhradit platební kartou nebo rychlým on line převodem pomocí zabezpečené platební brány ShoptetPay. Nemusíte se bát o Vaše údaje, jelikož platební brána je zabezpečena tak, aby jste byli na 100% chráněni a Vaše údaje jsou tak plně v bezpečí. Více o zabezpečení platební brány se dočtete zde
wallet Dobírkou 39 Kč
Vaší objednávku můžete uhradit dobírkou při převzetí zásilky. Balíček zasíláme kurýrní službou PPL, která Vám balíček doručí až k Vašim dveřím nebo na výdejní místo Parcelshop kde můžete uhradit zásilku platební kartou nebo v hotovosti.