Doprava a platba

Ceník a možnosti dopravy:


PPL PRIVATE (KURÝRNÍ SLUŽBA):     

Kurýrní služba, která doručí Vaší zásilku až k Vašim dveřím. V den doručení Vám kurýr zašle SMS zprávu s informacemi a doručení a telefonním číslem na řidiče pro případnou domluvu. Zásilka je pojištěná a jedná se o nejrychlejší způsob dopravy Vašich vybraných pokladů. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.

Cena PPL Private je 99 Kč 

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč


PPL PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTO:          

Služba PPL Parcelshop výdejní místo je možností pro uložení Vaší zásilky na Vámi vybraném místě kde si můžete zásilku pohodlně vyzvednout třeba při cestě z práce. Službu PPL Parcelshop provozuje kurýrní služba PPL, která Vás detailně informuje o cestě Vaší zásilky. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg.

Cena doručení na PPL Parcelshop - výdejní místo je 59 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč


 ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY:

 
Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 30 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky. 

Cena Balík do ruky je 99 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč


ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU:

Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík na poštu). Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 20 kg. Samozřejmostí je SMS avizace o změně stavu na cestě zásilky. 

Cena doručení za Balík na poštu je 75 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč


 ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA:

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách. Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení. Hmotnost balíku může být až 15 kg. Balík si můžete vyzvednout  na více než 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. 

Cena doručení za Balík do Balíkovny je 49 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč


OSOBNÍ ODBĚR PRODEJNA ZVÍŘECÍ POTŘEBY:

Vaši objednávku můžete vyzvednout přímo v naší prodejně v Brně, ulice Vídeňská 22d. Přesněji nás najdete zdeJakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a SMS. Platba je možná hotově nebo platební kartou.

Provozní doba prodejny: PO-PÁ 09:30-18:00

Telefon na prodejnu: 771 169 448

Cena doručení na prodejnu je 0 Kč


OSOBNÍ ODBĚR VÝDEJNÍ SKLAD ZVÍŘECÍ POTŘEBY:

Vaši objednávku můžete vyzvednout v našem skladě v Brně, ulice Vídeňská 121. Přesněji nás najdete zdeJakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí tak vás budeme informovat emailem a SMS. Platba je možná hotově nebo platební kartou.

Provozní doba prodejny: PO-PÁ 08:30-16:30

Telefon na sklad: 774 723 222

Cena doručení na prodejnu je 0 Kč


 ROZVOZ PO BRNĚ:

Jste z Brna? Objednávku Vám doručíme osobně. Nejrychlejší cesta k objednanému zboží. Termín rozvozu je domlouván individuálně dle vzájemné domluvy se zákazníkem. 

Cena rozvoz po Brně je 79 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1199 Kč  

Důležité: Rozvoz probíhá pondělí, středa a pátek v čase 12:00-16:00 hod.


 

Ceník a možnosti platby:

 

1)  PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM:

Vaší objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem z Vašeho internetového bakovnictví nebo poštovní poukázkou na náš účet vedený u Raiffeisenbank. Číslo účtu: 4466449940/5500 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, které jsme Vám zaslali emailem při potvrzení objednávky. Platba bankovním převodem je zdarma.

 

2) THE PAY - PLATBA PLATEBNÍ KARTOU, RYCHLÝ ON LINE PŘEVOD:

Vaši objednávku můžete také uhradit platební kartou nebo rychlým on line převodem pomocí zabezpečené platební brány The Pay.

Nemusíte se bát o Vaše údaje, jelikož platební brána je zabezpečena tak, aby jste byli na 100% chráněni a Vaše údaje jsou tak plně v bezpečí. Více o zabezpečení platební brány se dočtete zde Bezpečnost na prvním místě

Cena platby je zdarmaVeškeré poplatky hradíme výhradně my.

 

3) PLATBA DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY:

Vaší objednávku můžete uhradit dobírkou při převzetí zásilky. Balíček zasíláme kurýrní službou PPL, která Vám balíček doručí až k Vašim dveřím nebo na výdejní místo Parcelshop kde můžete uhradit zásilku platební kartou nebo v hotovosti.

Platba dobírkou při převzetí zásilky je zpoplatněna částkou 39 Kč