Nezmeškej akci na Zásilkovnu za akčních 45 Kč pro objednávky do 15 kg

Zipi: naše nová lemuří tvář

Dorazil k nám až z dalekého Madagaskaru, díky jeho pruhovanému ocasu a velkým očím ho jen tak nepřehlédnete a protože je neuvěřitelně chytrý a zvědavý, v našem e-shopu už se orientuje lépe než v divočině a bude vám tak tím nejlepším průvodcem.

Kdo je to? Zipi, náš nový lemuří maskot!

Lemur1

 

Zipi se vyzná

Lemuři mají velmi přátelskou povahu. Není náhoda, že v zoologických zahradách je najdete v kontaktních expozicích, kde vesele poskakují nad vašimi hlavami. A Zipi není v tomto ohledu výjimkou. Kamarádí se s každým – aportuje se psy, odpočívá s kočkami, krmí rybičky i králíky a ochočil si dokonce i papouška.

Lemur_pirat

Provede vás tak všemi kategoriemi našeho e-shopu, ať už si potřebujete doplnit zásoby krmiva či hraček pro jakéhokoliv domácího mazlíčka. Ukáže vám také všechny články na našem blogu, tak se se Zipim začtěte do užitečných informací i zajímavostí ze zvířecího světa! Jeho velkým žlutým očím neunikne vůbec nic, a tak vás třeba zavede i k těm nejvýhodnějším slevám a akcím. Se Zipim se zkrátka vyplatí kamarádit. 

Lemur_kategorie_pes

Proč zrovna lemur Zipi?

Přemýšlíte, proč náš maskot dostal zrovna tuto podobu? Zakoupíte u nás potřeby pro spoustu mazlíčků – kočky, psy, králíky, potkany, koně, rybičky, želvy… A tak jsme hledali někoho, kdo bude celý zvířecí svět reprezentovat. A lemur se k tomu díky své jedinečnosti a zapamatovatelnosti hodí dokonale!

A proč zrovna jméno Zipi? To je taková malá hádanka, kterou si pro vás důmyslný lemur připravil. Že jste to vy, napovíme vám: stačí se zamyslet nad názvem našeho e-shopu, především pak nad počátečními písmeny obou slov. Už víte? Skvěle, vysloužili jste si Zipiho uznalé zavrtění pruhovaným ocasem. Zdá se, že teď už o našem novém parťákovi v týmu víte všechno. Jakou kategorii se s ním vydáte prozkoumat jako první? 

Lemur_ryby