Petkult Dog Small Adult Lamb Low Calories 12kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Petkult

Holistické krmivo, s jahňacím mäsom, pre dospelé psy malých plemien so sklonom k nadváhe

Dostupnosť Skladom ext. D+1 (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: TV-1005398
€67,19 Jednotková cena: €5,60 / 1 kg
Petkult Dog Small Adult Lamb Low Calories 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Petkult

Lahodné a oblíbené granulky pro menší parťáky starší 12 měsíců s nízkou úrovní fyzické aktivity, se sklonem k přibírání na váze nebo nadváhou a pro seniory starší 8 let, o hmotnosti do 10 kg.

  • o 20 % méně kalorií než krmivo pro dospělé psy ze stejné řady
  • receptura pro žaludek a citlivou pokožku
  • obsahuje živočišné bílkoviny bez umělých barviv, příchutí a konzervantů, bez hovězího masa, vajec, mléčných výrobků, soli, kukuřice, pšenice a sóji
  • podporuje zdravé trávení: rohovník, čekanka a juka, které obsahují vlákninu a mají schopnost kontrolovat nepříjemný zápach stolice
  • podporuje vývoj očí a mozku: Antarktičtí krill korýši s mořskými Omega-3 mastnými kyselinami
  • podporuje vývoj kloubů: glukosamin, MSM a chondroitin
  • pomáhá imunitnímu systému: směs bylin s přírodními antioxidanty
  • velikost granulek 7 - 9 mm

Spousta společného času na pomalých procházkách, pohodlíčka,odpočinku v báječné kondici i s menším faldíkem.

SLOŽENÍ: jehněčí (30%, z dehydrované jehněčí bílkoviny), dehydrované krůtí maso, rýže 15%, hrách, hnědá rýže 14%, hrachový protein, pivovarské kvasnice, lněné semínko, živočišný tuk (krocan), sušená čekanka 2% (přírodní zdroj FOS a inulin), minerální látky, lososový olej, sušený antarktický kril 0,5 % (přírodní zdroj EPA a DHA), sušená jablka, karobová mouka 1 %, celulóza, glukosamin hydrochlorid 1000 mg/kg, chondroitin sulfát 1000 mg/kg, sušená brusinka, Yucca schidigera 300 mg/kg, směs suchých bylin 300 mg/kg (Rosmarinus sp., Curcuma sp., Citrus sp., Eugenia sp.), MSM (methylsulfonylmethan) 40 mg/kg.

Analytické složky: hrubý protein 31 %, hrubý tuk 9 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 4 %, vlhkost 10 %, cukry celkem (jako NFE) 51 %, omega-3 mastné kyseliny 0,6 %, omega-6 mastné kyseliny 2,2 %, vápník 0,65 %, fosfor 0,6 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,11 %, měď 0,0005 %

Metabolizovatelná energie: 3 860 kcal/kg – 16,16 MJ/kg

Nutriční aditiva v 1 kg: vitamin A (3a672a) 12 000 IU, vitamin D3 (3a671) 1 000 IU, vitamin E (3a700) 600 mg, vitamin C (3a312) 500 mg, cholinchlorid (3a890) 2 200 mg, biotin (3a880) 2,5 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 35 mg, niacinamid (3a315) 85 mg, organický zinek (3b606) 200 mg, organické železo (3b106) 60 mg, organický mangan (3b504) 55 mg, jodid draselný (3b201) 4 mg, organický selen (3b810) 0,3 mg, L-karnitin (3a910) 1 000 mg, taurin (3a370) 1 000 mg

Obsahuje přírodní antioxidanty schválené EU: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl-palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu.

KRMNÉ INDIKACE A PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ: přizpůsobte množství krmiva s ohledem na jeho potřeby: kontrola hmotnosti (dospělí psi) nebo udržování hmotnosti (senioři).

Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.

DOPORUČENÉ DENNÍ MNOŽSTVÍ:

Tělesná hmotnost psa (kg) = denní množství produktu (g) Dospělí psi s nízkou úrovní fyzické aktivity, náchylní k tloustnutí nebo nadváze

  • 2 kg = 51 g
  • 5 kg = 95 g
  • 10 kg = 151 g

Starší psi :

  • 2 kg = 54 g
  • 5 kg = 99 g
  • 10 kg = 158 g
Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5949005028204
Značka: Petkult
Príchuť: Jehněčí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov), Senior (nad 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg)
Zloženie: Bez chemie, Bez mléčných produktů
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Holistické
Špeciálne určenie: Citlivý pes, Kontrola hmotnosti, Podpora kloubů, Citlivé trávení, Podpora imunity, Podpora zdraví
Krajina pôvodu: Belgie

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
VA Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.10.2025
Vše proběhlo v pořádku. Děkuji
Výrobná spoločnosť : Pet Network International d.o.o.
Adresa : Heinzelova 60, Zagreb, HR

Podobné produkty

Petkult Dog Adult Small Lamb Low Calories 3kg
Akcia
Petkult Dog Adult Small Lamb Low Calories 3kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€18,68
€21,36 (–12 %)
Jednotková cena: €6,23 / 1 kg

Holistické krmivo s jahňacím mäsom pre dospelé psy malých plemien so sklonom k nadváhe

TV-1005394
Petkult Dog Mini Adult Probiotics 2kg
Akciová cena
€19,53
Jednotková cena: €9,77 / 1 kg

Kompletné superprémiové krmivo, s kačacím mäsom, spĺňajúce nutričné potreby dospelých psov malých plemien.

TV-1002183
Petkult Dog Mini Adult Semimoist Turkey 1,5kg
Petkult Dog Mini Adult Semimoist Turkey 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€15,19
Jednotková cena: €10,13 / 1 kg

Kompletné polomäkké krmivo pre dospelé psy malých plemien.

TV-1003422
Petkult Dog Mini Adult Semimoist Turkey 5kg
Akciová cena
€39,11
Jednotková cena: €7,82 / 1 kg

Kompletné polomäkké krmivo pre dospelé psy malých plemien.

TV-1003569
Petkult Dog Small Adult Lamb/Rice 12kg
Petkult Dog Small Adult Lamb/Rice 12kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€70,60
Jednotková cena: €5,88 / 1 kg

Holistické krmivo s jahňacím a morčacím mäsom pre citlivé a vyberavé dospelé psy do hmotnosti 10 kg.

TV-1000856
Petkult Dog Small Adult Lamb/Rice 3kg
Petkult Dog Small Adult Lamb/Rice 3kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€21,57
Jednotková cena: €7,19 / 1 kg

Holistické krmivo, s jahňacím a morčacím mäsom, pre citlivé a vyberavé dospelé psy do hmotnosti 10 kg.

TV-1005427
Petkult Dog Small Adult Sensitive Fish 3kg
€25,36
Jednotková cena: €8,45 / 1 kg

Kompletné krmivo, s rybacím mäsom, pre dospelé psy s citlivým trávením.

TV-1005388