Primal Spirit Dog 65% Rebel Farm 12kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Primal Spirit

Za studena lisované kompletné krmivo pre všetky psy s obsahom 65 % čerstvého kuracieho mäsa z voľného chovu.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: TS-1.203
€44,21 Jednotková cena: €3,68 / 1 kg
Primal Spirit Dog 65% Rebel Farm 12kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Primal Spirit
Primal Spirit Dog 65% Rebel Farm 12kg
Věrnostní sleva - ANO
Primal Spirit Dog 65% Rebel Farm jsou za studena lisované granule pro dospělé psy všech plemen s vysokým obsahem kuřecího masa z volného chovu doplněné o hydrolyzovanou rýži, ovoce a zeleninu. Krmivo s nízkým obsahem obilovin. Bez obsahu lepku, bez GMO, bez masokostní moučky, bez umělých konzervantů, dochucovadel a barviv, bez extrudace.
Pouze čerstvé suroviny: Krmivo Primal Spirit Rebel Farm obsahuje 65% kuřecího masa z volného chovu z oblasti Andalusie a čerstvých ryb z Atlantiku.
Na výrobu 1kg granulí Primal Spirit Rebel Farm se použije 2,2 kg čerstvých ryb a masa.
Patentovaná technologie výroby:
  • smíchání všech čerstvých surovin do jedné masy a macerování ve vlastní šťávě se tak suroviny stanou snadněji stravitelné pro Vašeho psa
  • po vysušení následuje samotný proces lisování za studena , který se uskutečňuje při vysokém tlaku a nízké teplotě do 50 °C. Technologie za studena lisovaných granulí zachovává všechny živiny z použitých čerstvých surovin v krmivu a tak je nejlepšímu alternativou k surové "barf" stravě.
Proces výroby se uskutečňuje při pomalém vaření do 50 °C při kterém se nezničí nutriční hodnoty surovin a zachovají se všechny zdravé tuky obsažené v čerstvých surovinách.
Díky tomu se tuky v krmivu nepřepalují a všechny obsažené tuky pocházejí přímo z čerstvých surovin bez nutnosti vkládat dodatečný tuk.
Za studena lisované granule na sebe neváží vodu z organismu, čímž se předchází nebezpečí torzi žaludku.
Granule se v organismu okamžitě rozkládají a tak do 3 hodin předají do organismu veškerou svou energii.
Linie s použitým jediného zdroje obilovin: Rýže je vynikajícím zdrojem energie nezbytným pro vyváženou stravu. V porovnání s jinými druhy obilovin má nízký glykemický index a tak udržuje vyrovnanou hladinu cukru v krvi.
Složení: 45% čerstvého kuřecího masa z volného chovu, 20% čerstvých celých ryby (10% makrela obecná, 10% losos obecný), hydrolyzovaná rýže, dužina z řepy, pivovarské kvasnice, jedlé části z: mrkev, jablko, čekanka, kmín, rozmarýn, kurkuma.
Analýza: N-látky 26%, vláknina 2%, tuky 14% (pouze živočišné z čerstvého masa a ryb), popel 9%, vlhkost 19%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%.
Metabolizována energie na 1kg: 3405 kcal
Bez doplňkových látek: všechny vitamíny a minerální látky v krmivu pocházejí z čerstvých surovin, které díky šetrné úpravě zůstávají v krmivu zachovány a tak je není potřeba vkládat synteticky. Konzervované vysokým tlakem a směsí bylinek.
Skladování krmiva: Granule nedávejte do skladovací nádoby, po otevření je nechejte v původním obalu. Rozhodně se rukama nedotýkejte krmiva v obalu předejte tak tvorbě nežádoucích plísní. Skladujte na chladném místě bez přístupu slunečního záření. Po otevření neuzavírejte obal!
Krmná tabulka Primal Spirit Dog 65% Rebel Farm
Váha psa (kg) 2 5 10 15 20 25 30 40 60
Denní dávka (g) 54 108 182 246 306 361 414 514 697
Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12.3 kg
EAN: 8436586310837
Značka: Primal Spirit
Príchuť: Kuřecí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Zloženie: Bezlepkové, Přírodní, Za studena lisované
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zástupca výrobcu v EÚ : TENESCO s.r.o.
Adresa zástupcu v EÚ : Mělnická 114, 277 11 Libiš, CZ
E-mail zástupcu v EÚ : tenesco@tenesco.cz

Podobné produkty

Primal Spirit Dog 60% Wilderness 12 kg
€41,23
Jednotková cena: €3,44 / 1 kg

Za studena lisované kompletné krmivo pre všetky psy s obsahom 60 % čerstvého mäsa z iberského prasaťa.

TS-1.207
Primal Spirit Dog 65% Oceanland 12kg
€44,21
Jednotková cena: €3,68 / 1 kg

Za studena lisované kompletné krmivo pre všetky psy s obsahom 65 % čerstvých rýb z Atlantiku.

TS-1.205
Primal Spirit Dog 70% Wanderlust 12kg
€46,77
Jednotková cena: €3,90 / 1 kg

Za studena lisované kompletné krmivo pre všetky psy s obsahom 70% čerstvého kuracieho mäsa z voľného chovu.

TS-1.199
Primal Spirit Dog 70% Wild Waters 12kg
€46,77
Jednotková cena: €3,90 / 1 kg

Za studena lisované kompletné krmivo pre všetkých psov s obsahom 70% celých čerstvých rýb z Atlantiku.

TS-1.201