Karlie Pláštěnka pro psa klasik. 30cm
Klasická průhledná pláštěnka. Velikost 30 cm.

PVC pláštěnka pro psy Karlie je spolehlivou ochranou proti dešti i větru během venčení. Díky průhlednému materiálu, který je speciálně upraven tak, aby odpuzoval vodu, zůstane tvůj parťák v suchu a pohodlí.
Pláštěnka se navíc velmi snadno čistí – stačí jej otřít vlhkým hadříkem a je připraven k dalšímu použití. Díky nastavitelnému hrudnímu pásu padne i štíhlejším pejskům, takže se nemusíš bát, že by mu neseděl.
- Barva: čirá
- Lemování: různé barvy (odlišnost není důvodem k reklamaci)
- Velikost: 30 cm
Délka zad je nejdůležitější údaj pro výběr oblečku. Délku měřte od kohoutku (ne od krku). Psa měřte v klidu a rovně stojícího nejlépe krejčovským metrem. Pro správné určení kohoutku nahmatejte hroty lopatek. Kohoutek je přímo mezi nimi. Doporučeni: Při měření nespěchejte. Vše provádějte v klidu a psa zbytečně nestresujte. Při měření s ním manipulujte šetrně a jemně. Jen tak získáte správné rozměry pro určení vhodné velikosti oblečku. Měření velkých i malých plemen psů je stejné.

Výhody pláštěnky Karlie:
-
prověřená německá kvalita
-
transparentní provedení s barevným lemem
-
jednoduchá údržba bez praní
-
variabilní zapínání na hrudníku
-
praktické uchycení za ocas
-
vodoodpudivý materiál
-
dostupná v mnoha velikostech
Tabulka velikostí pláštěnky Karlie klasik:
| VELIKOST | DÉLKA ZAD |
| 2XS | 30 cm |
| XS | 34 cm |
| S | 38 cm |
| M | 42 cm |
| L | 46 cm |
| XL | 50 cm |
| 2XL | 55 cm |
| 3XL | 60 cm |
| Kategorie: | Pláštěnky a nepromokavé overaly pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4016598164303 |
| Značka: | KARLIE |
| Barva: | Transparentní |
| ? Velikost - délka zad: | 30 cm |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Karlie je německá značka s více než 40-letou tradicí, která se specializuje na široký sortiment doplňků a potřeb pro domácí mazlíčky — psy, kočky, hlodavce, ptáky i ryby. Značka Karlie patří pod holandskou společnost Beeztees, která se v roce 2017 stala jejím vlastníkem, což značce umožnilo využít silnější distribuční síť a inovativní přístup. Produkty Karlie jsou vyráběny částečně v Německu, Maďarsku i v Číně prostřednictvím joint venture, s důrazem na kvalitu, design, bezpečnost materiálů a dobrou funkčnost. Sortiment zahrnuje pelíšky, hračky, obojky, vodítka, misky, hřebeny, přepravní boxy a dalších více než 8 000 položek, které jsou dostupné ve více než 70 zemích světa.




