Nature's Protection Dog Dry Adult Mini 7,5 kg
Kompletní krmivo pro optimální výživu dospělých psů malých plemen (1–10 kg).

Pro optimální výživu dospělých psů malých plemen (1–10 kg).
- 100% kompletní a vyvážený nutriční výrobek, který poskytuje vše potřebné pro roky trvající zábavu a vitalitu během dospělosti.
- Obsahuje správné a vyvážené množství mastných kyselin omega-6 a omega-3, které přispívají k vývoji zdravé kůže a k růstu pěkné srsti.
- Obsahuje přírodní dynamický velmi jemně rozemletý kliniptilolit (MZG), který podporuje střeva a vstřebávání živin.
- Velmi chutný a stravitelný výrobek, který uspokojí i nejvybíravějšího jedlíka.
- Pečlivě vybrané minerální látky přispívají k udržování čistoty zubů a zdraví dásní, k dobré hygieně ústní dutiny a příjemnému dechu.
Složení: Drůbeží moučka, rýže, kukuřice, drůbeží tuk, kukuřičný lepek, rybí moučka, lněné semínko, hrách, sušená vejce, cukrovkové řízky, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), polyfosforečnan sodný, juka výtažek.
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky/1kg: vitamín A (3a672a) 18.000 m.j., vitamín D3 (E671) 1.500 m.j., vit. E (3a700) 530 mg, železo (E1) 50 mg, jód (E2) 1,5 mg, měď (E4) 5 mg, mangan (E5) 20 mg, zinek (E6) 115 mg, selen (E8) 0,1 mg.
Technologické doplň.látky: výtažek rozmarýnu, alfa-tokoferol bohatý na extrakty přiroz. původu (E306).
Analytické složky: Hrubý protein 28%, hrubé oleje a tuky 16%, hrubý popel 5,3%, hrubá vláknina 1,5%, vápník 0,95 %, fosfor 0,77 %, draslík 0,5 %, sodík 0,4 %, omega 3 mastné kyseliny 0,77%, omega 6 mastné kyseliny 2,42%.
Dávkování:
| Hmotnost | g/den |
| 2-3 kg | 42-58 g |
| 3-4 kg | 58-72 g |
| 4-5 kg | 72-85 g |
| 5-6 kg | 85-97 g |
| 6-7 kg | 97-109 g |
| 7-8 kg | 109-121 g |
| 8-9 kg | 121-132 g |
| 9-10 kg | 132-143 g |
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 4771317457325 |
| Značka: | Nature's Protection |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg) |
| Velikost balení: | 6 - 10 kg |
| Příchuť: | Drůbež |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Země původu: | Litva |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Značka Nature's Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.




