Nature's Protection Dog Dry Superior Adult Sensitive Lamb 10 kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy s podporou srsti a trávení.

Nature's Protection Superior Care Sensitive Skin & Stomach - kompletní krmivo pro dospělé psy.
Hlavním zdrojem živočišných bílkovin je vysoce kvalitní jehněčí pro snadné trávení. Receptura neobsahuje pšeničný lepek ani kukuřici, proto je doporučována psům s citlivým trávicím systémem. Omega 3 a 6 mastné kyseliny podporují zdravou pokožku a lesklou srst, stejně jako kvalitní kokosový olej. Prebiotika, výtažek z juky a přírodní vláknina pomáhají zajistit správnou střevní aktivitu.
Složení: Jehněčí moučka (min. 26%), rýže, ječmen, drůbeží tuk, bramborový protein, cukrovkové řízky, hrách, hrachový protein, lněné semínko, pivovarské kvasnice, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1 %), mononatrium-fosfát, extrakt z čekanky, mananno-oligo-sacharidy (MOS), extrakt z juky, kvasnice (beta-glukany), sušený květ měsíčku.
Analytické složky: Hrubý protein 28 %, hrubé oleje a tuky 16 %, hrubý popel 9 %, hrubá vláknina 2,1 %, vápník 1,5 %, fosfor 1 %, draslík 0,5 %, sodík 0,4 %, omega 3 mastné kyseliny 0,63 %, omega 6 mk 2,47 %.
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky/1 kg: vitamin A 18000 m.j., vitamin D3 1500 m.j., vitamin E 530 mg, kyselina listová 1 mg, biotin 0,2 mg, niacin 35 mg, vitamin B6 3 mg, vitamin B1 3 mg, vitamin B12 0,05 mg, cholinchlorid 1480 mg, síran železnatý 50 mg, jodičnan vápenatý 1,5 mg, síran měďnatý 5 mg, síran manganatý 20 mg, síran zinečnatý 115 mg, seleničitan sodný 0,1 mg, L-karnitin 50 mg.
Technologické dopl. látky: výtažek z rozmarýnu, tokoferolové extrakty z rostlinných olejů.
Dávkování:
| Doporučená denní krmná dávka | |
| hmotnost dospělého psa |
množství |
| 1-2 kg | 30-51 g |
| 2-3 kg | 51-69 g |
| 3-4 kg | 69-86 g |
| 4-5 kg | 86-101 g |
| 5-6 kg | 101-116 g |
| 6-7 kg | 116-130 g |
| 7-8 kg | 130-144 g |
| 8-9 kg | 144-157 g |
| 9-10 kg | 157-170 g |
Množství uvedené v tabulce je pouze orientační a je nutno jej přizpůsobit podle potřeb každého psa.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4771317457936 |
| Značka: | Nature's Protection |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 6 - 10 kg |
| Příchuť: | Jehněčí |
| Kvalita krmiva: | Kvalitní, Superprémiové |
| Speciální určení: | Citlivý pes, Podpora kůže a srsti |
| Země původu: | Lotyšsko |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Značka Nature's Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.




