Platinum Beef - Hovězí s bramborem 15 kg (3x5kg)
Poloměkké krmivo s hovězím masem a bramborami pro dospělé psy všech plemen. 70 % surovin tvoří čerstvé hovězí maso.

Krmivo Platinum Hovězí s bramborem je dobře stravitelné a u psů velmi oblíbené. Je skvělou volbou pro psy s potravinovou intolerancí, dospělé i aktivní seniory.
Hovězí granule jsou 100% GRAIN FREE, neobsahují žádné obiloviny. Ve složení najdete jen špičkové suroviny, minimálně 70 % čerstvého hovězího masa, za studena lisované oleje pro optimální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin nebo řasu spirulinu. Ta pomáhá proti ateroskleróze, vysokému tlaku a účinně snižuje hladinu cholesterolu.
Díky jedinečné přípravě metodou Fleischsaftgarung si navíc granule zachovávají důležité živiny, bohatou chuť i vůni.
| Kategorie: | Granule pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 4260208740665 |
| Značka: | Platinum |
| Věk psa: | Dospělý pes (1 - 7 let), Senior (nad 7 let) |
| Velikost psa: | Malý (do 10 kg), Střední (10 - 25 kg), Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení: | 11 - 15 kg |
| Příchuť: | Hovězí |
| Kvalita krmiva: | Superprémiové |
| Speciální určení: | Bez obilovin, Citlivý pes, Citlivé trávení, Poloměkké, Polovlhké |
| Země původu: | Německo |
| Složení: | Bez chemie, Bez obilovin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Platinum je německá značka kvalitního krmiva pro psy a kočky. Firma byla založena v roce 2004 a od té doby si získala uznání po celém světě díky svému unikátnímu přístupu k výrobě krmiva. Platinum se zaměřuje na výrobu krmiva s vysokým podílem čerstvých masa, které je velmi chutné a stravitelné. Krmivo je vyráběno ze surovin prvotřídní kvality a neobsahuje žádné umělé přísady, barviva ani konzervanty. Místo toho je krmivo konzervováno přirozeným způsobem pomocí vysokého podílu masa a nízkého podílu sacharidů.




