Bozita Cat kúsky v želé s mletým hovädzím, tetrapak 370 g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: BOZITA

Superprémiové mokré krmivo s mletým hovädzím pre mačky. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: JK-16270
€1,83 Jednotková cena: €0,49 / 100 g
Bozita Cat kúsky v želé s mletým hovädzím, tetrapak 370 g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: BOZITA
Bozita Cat kousky v želé s mletým hovězím, tetrapak 370 g
Věrnostní sleva - ANO Eko friendly

Superprémiové mokré krmivo pro kočky. Obsahuje suroviny nejvyšší kvality. Vysoký obsah masa  poskytující vyvážený obsah vitamínů a minerálů a nízké procento tuku. Taurin pro zdravý zrak a srdce. Obsahuje Macro gard – přírodní ß glukan pro posílení imunitního systému.

Bez sóji, obilovin a konzervačních látek. Bez přidaného cukru.

Baleno v ekologickém a znovu uzavíratelném obalu Tetra Recart.

Složení: kuřecí, hovězí (6 % v kouscích), vepřové, uhličitan vápenatý, kvasnice (z toho ß-1,3/1,6-glukany 0,01 %).

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A 2000 IU, vitamin D3 200 IU, vitamin E 12 mg, taurin 770 mg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 2 mg; mangan (jako oxid manganatý) 1,4 mg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 14 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 0,1 mg.

Analytické složení: hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2 % (z toho vápník 0,35 %, fosfor 0,3 % a hořčík 0,02 %), vlhkost 83 %. Metabolizovatelná energie 330 kJ / 100 g.

Krmný návod:
2 kg / 180 g
4 kg / 280 g
6 kg / 370 g
8 kg / 450 g

Kategória: Konzervy pre mačky
Hmotnosť: 0.39 kg
EAN: 7300330049131
Značka: BOZITA
Príchuť: Hovězí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Krajina pôvodu: Švédsko

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : Partner in Pet Food Nordics AB
Adresa : Doggyvägen 1, 447 84 Vårgårda, SE
E-mail : info@bozita.se

Podobné produkty

Bozita Cat kousky v omáčce s hovězím, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke s hovädzím mäsom. Balené v ekologickom a opakovane uzatvárateľnom obale Tetra...

JK-16279
Bozita Cat kousky v omáčce s krevetami, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke s krevetami. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16283
Bozita Cat kousky v omáčce s králičím, tetrapak 370 g
Eko friendly
Bozita Cat kúsky v omáčke s králičím, tetrapak 370 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke s králičím mäsom. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16280
Bozita Cat kousky v omáčce s kuřecím a krůtím, tetrapak 370 g
Eko friendly
Bozita Cat kúsky v omáčke s kuracím a morčacím, tetrapak 370 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke s kuracím a morčacím mäsom. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16282
Bozita Cat kousky v omáčce s lososem, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke s lososom. Balené v ekologickom a znovu uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16281
Bozita Cat kousky v omáčce se sobím masem, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kúskami v omáčke so sobím mäsom. Balené v ekologickom a znovu uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16278
Bozita Cat kousky v želé s králičím, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo s králičím mäsom pre mačky. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16273
Bozita Cat kousky v želé s krůtím, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo s morčacím mäsom pre mačky. Balené v ekologickom a opakovane uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16276
Bozita Cat kousky v želé s kuřecím, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo s kuracím mäsom pre mačky. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16274
Bozita Cat kousky v želé s makrelou, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo s makrelou pre mačky. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16268
Bozita Cat kousky v želé s treskou, tetrapak 370 g
Eko friendly
€1,83
Jednotková cena: €0,49 / 100 g

Superprémiové mokré krmivo s treskou pre mačky. Balené v ekologickom a znovu uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-16267
Bozita Cat tetrapak Kousky v omáčce s jehněčím 370g
Eko friendly
€1,83

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s jahňacím mäsom. Balené v ekologickom a znovu uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-18618
Bozita Cat tetrapak Kousky v omáčce s kachním 370g
Eko friendly
€1,83

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kačacím mäsom. Balené v ekologickom a opätovne uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-18617
Bozita Cat tetrapak Kousky v omáčce s kuřecími játry 370g
Eko friendly
€1,83

Superprémiové mokré krmivo pre mačky s kuracími pečienkami. Balené v ekologickom a znovu uzatvárateľnom obale Tetra Recart.

JK-18619