Brit Care Cat Fillets Gravy Flavour box 12 x 85g

Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care
Kompletné superprémiové bezobilné krmivo Brit Care Cat Fillets vo forme kapsičiek určené pre dospelé mačky. Balenie 12 ks kapsičiek.
Dostupnosť Skladom Brno (31 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-110630
€11,87 Jednotková cena:
Brit Care Cat Fillets Gravy Flavour box 12 x 85g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care
Brit Care Cat Fillets Gravy Flavour box 12 x 85g
Věrnostní sleva - ANO

Filetky ve šťávě. Obohaceno o rakytník a lichořeřišnici.

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Je vhodná zejména pro velmi vybíravé kočky nebo kočky s problematickým příjmem krmiva. Díky přidanému rakytníku a lichořeřišnici pomáhá v prevenci proti chorobám močových cest.

Box plný lahodných výběrových kapsiček obsahuje: 3x TENDER TURKEY & SAVORY SALMON, 3x HEARTY DUCK,3x CHOICE CHICKEN & 3x SAVORY SALMON

  • Bezobilná receptura
  • 85% masa ve filetech
  • Vysoká chutnost
  • Obsahuje přírodní antioxidanty: výtažek z rozmarýnu
  • Bez přidaného cukru – Bez soji – Bez GMO

TENDER TURKEY & SAVORY SALMON FILETKY VE ŠŤÁVĚ S LOSOSEM A KRŮTÍM

Složení: 85% masa ve filetech (62 % kuře, 15% játra, 4 % krocan, 4 % losos), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % lichořeřišnice, minerály, hrachový škrob.

Analytické složky: hrubý protein 8,0 %, hrubý tuk 4,0 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,0 %, vlhkost 82,0 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,3 %.

HEARTY DUCK FILETKY VE ŠŤÁVĚ S KACHNÍM

Složení: 85% masa ve filetech (62 % kuře, 15% játra, 8 % kachna), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % lichořeřišnice, minerály, hrachový škrob.

Analytické složky: hrubý protein 8,5 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,0 %, vlhkost 82,0 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,3 %.

CHOICE CHICKEN FILETKY VE ŠŤÁVĚ S KUŘECÍM

Složení: 85% masa ve filetech (70 % kuře, 15% játra), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % lichořeřišnice, minerály, hrachový škrob.

Analytické složky: hrubý protein 8,5 %, hrubý tuk 4,0 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,0 %, vlhkost 82,0 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,3 %.

SAVORY SALMON FILETKY VE ŠŤÁVĚ S LOSOSEM

Složení: 85% masa ve filetech (62 % kuře, 15% játra, 8 % losos), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % lichořeřišnice, minerály, hrachový škrob.

Analytické složky: hrubý protein 8,0 %, hrubý tuk 4,0 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,0 %, vlhkost 82,0 %, vápník 0,25 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,3 %.

Nutritiční aditiva v 1 kg: vitamín D3 (E671) 250 IU, vitamín E (3a700) 150 mg, biotin (3a880) 0,5 mg, zinek (3b606) 12 mg, mangan (3b502) 3 mg, železo (3b103) 10 mg, měď (3b405) 0,4 mg, jód (3b201) 0,7 mg, taurin (3a370) 500 mg, L-methionin (3c305) 2 000 mg. Obsahuje přírodní antioxidanty: tokoferoly z extraktu rostlinných olejů (1b306), askorbyl-palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu.

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.02 kg
EAN: 8595602541706
Značka: Brit Care
Príchuť: Kachní, Krůtí, Kuřecí, Losos
Vek mačky: Mačiatko, Dospelá mačka
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Špeciálne určenie: Močové cesty, Citlivé trávení, vybíravé kočky
Krajina pôvodu: Česká republika
Počet kusov v balení: 7–12 kusů

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
AŠ Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.9.2025
Kocourkovi jsem se moc nezavděčila. Ale on je neskutečně zmlsaný.
3
Avatar autora Hodnotenie produktu je 3 z 5 hviezdičiek. 16.9.2025
Tento produkt jsem kupovala poprvé, ale kocourkovi jsem se moc nezavděčila. Ale z to nemůže produkt, mám příliš mlsného kocourka.
5
DV Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.7.2025
moc
Výrobná spoločnosť : VAFO Praha, s.r.o.
Adresa : K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, CZ
E-mail : brit@vafo.cz

Podobné produkty

Brit Care Cat Christmas Hovězí polévka 75g
€0,86

Doplnkové mokré krmivo pre dospelé mačky vo forme kapsičky s polievkou zlepšuje hydratáciu a možno ho použiť aj ako chutný topping na granule.

1-174778
Brit Care Cat Christmas Krůtí polévka 75g
€0,86

Doplnkové mokré krmivo Brit pre dospelé mačky vo forme kapsičky s polievkou zlepšuje hydratáciu a dá sa použiť aj ako chutný topping na granule.

1-174779
Brit Care Cat Fillets in Gravy Choice Chicken 85g
€1,09

Kompletné superprémiové bezobilné krmivo Brit Care Cat Fillets vo forme kapsičiek určené pre dospelé mačky. 85% mäsa vo filetách (70 % kura, 15%...

1-110625
Brit Care Cat Fillets in Gravy Hearty Duck 85g
€1,09

Bezobilné kapsičky Brit Care Cat Fillets pre dospelé mačky s 85 % mäsa vo filetkách (kura, pečeň, kačica).

1-110627
Brit Care Cat Fillets in Gravy Savory Salmon 85g
€1,09

Bezobilné superprémiové kapsičky Brit Care Cat Fillets pre dospelé mačky s 85 % mäsa vo filetkách (kura, pečeň, losos).

1-110628
Brit Care Cat Fillets in Gravy Turkey&Salmon 85g
€1,09

Kompletné superprémiové bezobilninové krmivo Brit Care Cat Fillets vo forme kapsičiek určené pre dospelé mačky. 85 % mäsa vo filete (62 % kura, 15...

1-110626
Brit Care Cat Fillets in Jelly Chicken&Cheese 85g
€1,09

Kompletné superprémiové mokré krmivo je vhodné pre dospelé mačky s filetkami z tresky a pstruha v želé, obohatené o mrkvu a rozmarín.

1-115658
Brit Care Cat Fillets in Jelly with Trout&Cod 85g
€1,09

Brit Care Cat Snack Meaty sú bezobilné sušené mäsové kúsky pre mačky, vhodné na každodennú odmenu.

1-115660
Brit Care Cat Fillets in Jelly with Turkey&Shrimps 85g
€1,09

Kompletné superprémiové mokré krmivo Brit Care Cat Fillets in Jelly pre dospelé mačky. Lahodné mäsové filetky v želé s jemným morčacím mäsom a...

1-115659
Brit Care Cat Fillets in Jelly with Wholesome Tuna 85g
€1,09

Kompletné superprémiové mokré krmivo pre dospelé mačky obsahujúce lahodné mäsové filetky v želé s výberovým kuracím mäsom a tuniakom a...

1-115657
Brit Care Cat GF Sensitive Food Allergy Management Insect 0,4kg
€4,64
Jednotková cena: €11,60 / 1 kg

Bezobilné hypoalergénne krmivo Brit Care Cat Sensitive s hmyzím proteínom podporuje trávenie, znižuje riziko alergií a vďaka mastným kyselinám...

1-125273
Brit Care Cat GF Sensitive Food Allergy Management Insect 2kg
€17,83
Jednotková cena: €8,92 / 1 kg

Bezobilné hypoalergénne krmivo Brit Care Cat Sensitive s hmyzím proteínom podporuje trávenie, znižuje riziko alergií a vďaka mastným kyselinám...

1-125274
Brit Care Cat GF Sensitive Food Allergy Management Insect 7kg
€42,51
Jednotková cena: €6,07 / 1 kg

Bezobilné hypoalergénne krmivo Brit Care Cat Sensitive s hmyzím proteínom podporuje trávenie, znižuje riziko alergií a vďaka mastným kyselinám...

1-125275
Brit Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat 2kg
€17,40
Jednotková cena: €8,70 / 1 kg

Bezobilninové hypoalergénne krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 12 mesiacov), ktoré majú dlhú srsť alebo u nich treba zvýšenú starostlivosť o srsť.

1-112692
Brit Care Cat Grain-Free Haircare Healthy & Shiny Coat 7kg
€39,96
Jednotková cena: €5,71 / 1 kg

Bezobilninové hypoalergénne krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 12 mesiacov), ktoré majú dlhú srsť alebo u nich treba zvýšenú starostlivosť o srsť.

1-112702
Brit Care Cat Grain Free Indoor Anti stress
Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress 2kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (14 ks)
€16,55
Jednotková cena: €8,28 / 1 kg

Bezobilné krmivo s čerstvým kuracím mäsom pre dospelé mačky (od 12 mesiacov veku) žijúce prevažne v domácnosti.

1-112689