Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 400 g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

Dostupnosť Skladom Brno (43 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-112681
€4,21 Jednotková cena: €10,52 / 1 kg
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 400 g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 400 g
Věrnostní sleva - ANO

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development je kompletní krmivo pro koťata a březí nebo kojící kočky. Tato hypoalergenní receptura obsahuje čerstvé kuřecí a krůtí maso.

Benefity krmiva:

  • vysokoproteinová receptura s mastnými kyselinami a kolostrem pro silnou imunitu a citlivé zažívání
  • komplex vitamínů a minerálů - k posílení kostry a zubů
  • působí preventivně proti křivici
  • taurin - zdravý zrak a srdce
  • vysoká stravitelnost

Složení:

dehydratovaný krocan (30 %), čerstvé kuřecí maso (26 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 12 %), žlutý hrách (12 %), cizrna (8 %), lososový olej (3 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), lněné semínko (2 %), sušená jablka (2 %), pivovarské kvasnice (1 %), kolostrum (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,025 %), mannan-oligosacharidy (0,02 %), juka schidigera (0,01%), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x10 9 buněk/kg).

Analytické složky:
hrubý protein 38,0 %, hrubý tuk 18,0 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubý popel 7,2 %, vlhkost 10,0 %, omega-3 0,5 %, omega-6 2,2 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,5 %, hořčík 0,1 %.

Nutriční aditiva v 1 kg:
vitamín A (3a672a) 23 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 000 IU, vitamín E (3a700) 800 mg, vitamín C (3a312) 400 mg, taurin (3a370) 2 800 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, cholinchlorid (3a890) 2 800 mg, biotin (3a880) 2,5 mg, vitamín B1 (3a821) 12 mg, vitamín B2 15 mg, niacinamid (3a315) 60 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 50 mg, vitamín B6 (3a831) 12 mg, kyselina listová (3a316) 3 mg, vitamín B12 0,05 mg, zinek (3b606) 140 mg, železo (3b106) 55 mg, mangan (3b504) 65 mg, jodid draselný (3b201) 4,5 mg, měď (3b406) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg, L-methionin (3c305) 2 500 mg.

Metabolizovatelná energie: 4,000 kcal/kg.

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8595602540686
Značka: Brit Care
Príchuť: Krůtí, Kuřecí
Vek mačky: Mačiatko
Zloženie: Bez obilovin, S probiotiky
Veľkosť balenia: do 1 kg
Kvalita krmiva: Holistické
Špeciálne určenie: březí, kojící kočka, Hypoalergenní, Podpora imunity
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : VAFO Praha, s.r.o.
Adresa : K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, CZ
E-mail : brit@vafo.cz

Podobné produkty

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 2kg
€16,55
Jednotková cena: €8,28 / 1 kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

1-112691
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 7kg
€38,26
Jednotková cena: €5,47 / 1 kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

1-112701