Brit Care Kitten Milk mlieko pre mačky 250g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care

Kompletné krmivo Brit pre novonarodené mačiatka, gravidné a dojčiace mačky aj mačky v rekonvalescencii, vhodné až do prechodu na pevnú stravu.

Dostupnosť Skladom Brno (22 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-93122
€11,02 Jednotková cena:
Brit Care Kitten Milk mlieko pre mačky 250g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care
Brit Care Kitten Milk mléko pro kočky 250g
Věrnostní sleva - ANO

Kompletní plnohodnotné krmivo pro novorozená koťata, od narození do přechodu na granule či jinou kotěcí stravu. Je vhodné pro novorozená koťata, březí a kojící kočky a pro kočky v rekonvalescenci. Svým složením je velmi podobné mateřskému mléku. Přidané kolostrum má vliv na zvýšení imunity koťat a obsažená probiotika, pomáhají udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry. Mléko obsahuje pro koťata nepostradatelný taurin pro správný vývoj srdce a oční sítnice.

  • IMUNITA – přidané kolostrum
  • TRÁVENÍ – přidaná probiotika
  • RŮST – složení co nejbližší mateřskému mléku
  • VÝVOJ – přidaný taurin podporuje vývoj srdce a oční sítnice
  • APETIT – co nejlepší chutnost

Složení: sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kokosový olej, kolostrum, dextróza.

Analytické složky: hrubý protein 28,0%, hrubý tuk 28,0 %, hrubá vláknina 0,0 %, hrubý popel 6,5 %. Nutriční aditiva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamín D3 (E671) 2 000 IU, taurin (3a370) 750 mg, vitamín E (3a700) 125 mg, vitamín C (3a312) 70 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 12,5 mg, vitamín B2 10 mg, vitamín B1 (3a821) 7,5 mg, vitamín B6 (3a831) 6 mg, vitamín K3 1,5 mg, zinek (3b606) 108 mg, železo (E1) 70 mg, mangan (E5) 25 mg, meď (E4) 10 mg, selen (E8) 0,2 mg, biotin (3a880) 300 μg, vitamín B12 100 μg.

Krmná tabulka: 

Pečlivě smíchejte 1 díl sušeného mléka a 3 díly teplé vody (40 – 45 °C) a podávajte po vychladnutí na tělesnou teplotu matky (35 – 38 °C). Na každé krmení připravte vždy čerstvé mléko a vždy používejte čistou misku nebo lahev na krmení. Vysoce kvalitní mléčná náhražka (podávaná z lahve) zabezpečuje krmení koťat bez zažívacích problémů. Doporučenou denní dávku rozdělte do menších porcí během dne (viz. krmná tabulka). Od 1. měsíce věku se mohou koťata krmit super prémiovým krmivem Brit Care Cat Crazy I’m Kitten.

Kategória: Mlieko a jogurty
Hmotnosť: 0.281 kg
EAN: 8595602525065
Značka: Brit Care
Vek mačky: Mačiatko, Dospelá mačka
Špeciálne určenie: březí, kojící kočka

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : VAFO Praha, s.r.o.
Adresa : K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, CZ
E-mail : brit@vafo.cz

Podobné produkty

Brit Care Cat Fillets in Gravy Kitten Choi.Chicken 85g
€1,09

Kompletné superprémiové krmivo je špeciálne vyvinuté pre mačiatka a mladé mačky, ktoré je bezobilné.

1-145416
Brit Care Cat Fillets in Gravy Kitten Savor.Salmon 85g
€1,09

Kompletné superprémiové krmivo je špeciálne vyvinuté pre mačiatka a mladé mačky, ktoré je bezobilné.

1-145409
Brit Care Cat Fillets in Gravy Kitten Tend.Turkey 85g
€1,09

Lahodná kapsička Brit Care poslúži ako kompletné krmivo alebo ako doplnok k suchému krmivu na zvýšenie rozmanitosti a chuti.

1-145423
Polevka pro kocky 1 145371
€38,26
Jednotková cena: €5,47 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne a bezobilninové krmivo pre mačiatka s vysokým obsahom bielkovín a probiotikami pre šetrné trávenie a silnú imunitu.

1-145371
Polevka pro kocky 1 145368
€16,55
Jednotková cena: €8,28 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne a bezobilninové krmivo pre mačiatka s vysokým obsahom bielkovín a probiotikami pre šetrné trávenie a silnú imunitu.

1-145368
Polevka pro kocky 1 145367
€4,21
Jednotková cena: €10,52 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne a bezobilné krmivo pre mačiatka s vysokým obsahom bielkovín a probiotikami pre šetrné trávenie a silnú imunitu.

1-145367
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 2kg
€16,55
Jednotková cena: €8,28 / 1 kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

1-112691
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 400 g
€4,21
Jednotková cena: €10,52 / 1 kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

1-112681
Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development 7kg
€38,26
Jednotková cena: €5,47 / 1 kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten je hypoalergénne krmivo pre mačiatka a gravidné či dojčiace mačky s kuracím a morčacím mäsom.

1-112701
Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g
Brit Raw Treat Cat Kitten 40g
Skladom Brno (10 ks)
€4,21

Mrazom sušená maškrta pre mačiatka.

1-154788