Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care Mini

Krmivo Brit Care Mini hypoalergénna receptúra bez obsahu obilnín pre dospelé psy miniatúrnych plemien s dlhou srsťou, hodvábnou srsťou alebo vyžadujúce starostlivosť o srsť, s čerstvým lososom.

Dostupnosť Skladom Brno (21 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-91666
€13,15 Jednotková cena: €6,58 / 1 kg
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Brit Care Mini
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 2kg
Věrnostní sleva - ANO

Benefity:

  • DOKONALÝ VZHLED: Lesklá a hedvábná srst, zdravá pokožka
  • ZDRAVÉ ZUBY: Čisticí a antibakteriální účinky
  • DLOUHOVĚKOST: Podpora buněčné a mikrobiální imunity
Složení:
Sušený losos (25 %), bílkoviny z čerstvého lososa (16 %), sušený sleď (14 %), žlutý hrách, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), cizrna, lněné semeno (4 %), lososový olej (3 %), pohanka, pupalkový olej (1 %), sušená jablka, pivovarské kvasnice, řasy (0,5 %, Ascophyllum nodosum), hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), borůvky (230 mg/kg, zdroj polyfenolů 70 mg/kg & flavonoidy 30 mg/kg), výtažek z chrupavek (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), byliny a ovoce (rozmarýn, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), Yucca schidigera (100 mg/kg), inulin (90 mg/kg), ostropestřec (75 mg/kg), rakytník (75 mg/kg), heřmánek (30 mg/kg), hřebíček (30 mg/kg), šalvěj (25 mg/kg).
Analytické složky: Hrubý protein 32,0 %, obsah tuku 18,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 8,4 %, hrubá vláknina 1,8 %, vápník 1,3 %, fosfor 1,0 %, omega-3 mastných kyselin 2,4 %, omega-6 mastných kyselin 2,7 %.

Nutriční doplňkové látky na 1 kg: Vitamín A (3a672a) 20 000 IU; vitamín D3 (E671) 1 500 IU; vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg; vitamin C (3a312) 300 mg; cholinchlorid (3a890) 700 mg; taurin (3a370) 200 mg; biotin (3a880) 3 mg; vitamín B1 (3a821) 1 mg; vitamín B2 4 mg; niacinamid (3a315) 12 mg; D-pantothenan vápenatý (3a841) 10 mg; vitamín B6 (3a831) 1 mg; kyselina listová (3a316) 0,5 mg; vitamín B12 0,04 mg; chelát zinku aminokyselin hydrát 100 mg; monohydrát síranu železnatého 80 mg; oxid manganatý 40 mg; jodid draselný 0,75 mg; chelát mědi aminokyselin hydrát 15 mg; organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg.

Metabolizovatelná energie: 3 950 kcal/kg

Pokyny pro krmení:

Miniaturní plemena mají vyšší energetické nároky a poměrně malý objem trávicího traktu a žaludku. Proto je třeba doporučený denní přísun potravy uvedený v tabulce krmení rozdělit na 2 až 3 stejné porce podávané v průběhu dne. Podávejte suché nebo mírně navlhčené teplou vodou. Při prvním podání krmiva Brit Care smíchejte s předchozím krmivem a postupně zvyšujte podíl krmiva Brit Care v průběhu 7 dnů. Denní množství může být různé podle prostředí, míry aktivity a věku psa. Zajistěte, aby pes měl vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
Hmotnost psa (kg)
Denní množství (g)
1
30
2
40
4
55
6
75
8
105
10
120
10 >
Podávat krmivo Adult Medium Breed
Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 2.01 kg
EAN: 8595602520220
Značka: Brit Care Mini
Príchuť: Losos, Sleď
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg)
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Hypoalergenní, Podpora kůže a srsti, Podpora imunity, Podpora srdce
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : VAFO Praha, s.r.o.
Adresa : K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany, CZ
E-mail : brit@vafo.cz

Podobné produkty

Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 7kg
€43,79
Jednotková cena: €6,26 / 1 kg

Krmivo Brit Care Mini hypoalergénna receptúra bez obsahu obilnín pre dospelé psy miniatúrnych plemien s dlhou srsťou, hodvábnou srsťou alebo...

1-91667
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 400g
€3,79
Jednotková cena: €9,48 / 1 kg

Krmivo Brit Care Mini hypoalergénna receptúra bez obsahu obilnín pre dospelé psy miniatúrnych plemien s dlhou srsťou, hodvábnou srsťou alebo...

1-91665