Calibra Dog Life Adult konzerva kačacia s ryžou 400g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Calibra Life

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult s kačacím a ryžou, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra konzervy je bez lepku a je zostavená z obmedzeného počtu ingrediencií zo 100 % definovaných zdrojov.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-126325
€2,51 Jednotková cena: €6,27 / 1 kg
Calibra Dog Life Adult konzerva kačacia s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Calibra Life
Calibra Dog Life Adult konzerva kachní s rýží 400g
Akcia Věrnostní sleva - ANO

Calibra Dog Life Adult Duck with Rice konzerva s kachním a rýží je kompletním krmivem, které je určené pro dospělé psy.

Hypoalergenní receptura je založena na jediném druhu proteinu, je sestavena z omezeného počtu ingrediencí. Složení konzervy je bez lepku, zahrnuje jen suroviny té nejvyšší kvality, které jsou ze 100% definovaných zdrojů, což spolu s nízkým obsahem rýže má vliv na lehkou stravitelnost.

Lososový olej v receptuře je zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro vývoj a funkci mozku, podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Omega-3 mají také protizánětlivý účinek.

Receptura bez obsahu pšenice, lepku, sóji, GMO

Složení: kachna (70 %), rýže (4 %), hrachová mouka, lignocelulóza, lososový olej (1 %), uhličitan vápenatý.

Analytické složky:

vlhkost 78 %
hrubý protein 9,5 %
hrubý tuk 6,5 %
hrubý popel 2 %
hrubá vláknina 0,8 %
vápník 0,3 %
fosfor 0,25 %
sodík 0,25 %
omega-3 mastné kyseliny 0,1 %
omega-6 mastné kyseliny 1 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:

vitamin A (3a672a) 800 IU
vitamin D3 (3a671) 200 IU
vitamin E (3a700) 120 mg
vitamin B1 (3a821) 1,0 mg
biotin (3a880) 0,4 mg
zinek (3b606) 10 mg
mangan (3b504) 2,4 mg
jód (3b201) 0,6 mg
měď (3b406) 3,2 mg
železo (3b106) 8,0 mg

Metabolizovatelná energie: 1 085 kcal/kg.

Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.448 kg
EAN: 8594062080176
Značka: Calibra Life
Príchuť: Kachní
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Zloženie: Monoprotein
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 50 - 70%
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.4.2024
+ psovi chutná

Calibra Life je česká značka krmiv pro psy a kočky, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitní a vyvážené výživy pro domácí mazlíčky. Kompletní a vyvážené krmivo Calibra Life obsahuje vše, co váš pes potřebuje. Jednotlivé receptury jsme vyladili na míru pro každou věkovou i váhovou kategorii pejska. Calibra Life je tak předurčena k tomu, aby doprovázela vašeho mazlíčka po celý život. Do krmiva jsme přidali probiotikum Lactobacillus Acidophilus, které pozitivně ovlivňuje dobré trávení a imunitu.

calibra life

Výrobná spoločnosť : Noviko s.r.o.
Adresa : Palackého tř. 537, 612 00 Brno-Medlánky
E-mail : noviko@noviko.cz

Podobné produkty

Calibra Dog Life Adult Lamb konzerva jehněčí 400g
Calibra Dog Life Adult Lamb konzerva jahňacie 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,39
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Lamb s jahňacím mäsom, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je bez lepku a je...

1-126322
Calibra Dog Life Adult Turkey with apples konzerva krůtí s jablky 400g
Akciová cena
€2,39
€2,51 (–4 %)
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Turkey with Apples morčacie s jablkami, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je...

1-126326
Calibra Dog Life konzerva Adult Wild Boar with Cranberries 400g
Akcia
Calibra Dog Life Adult Wild boar konzerva diviak s brusnicami 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,51
Jednotková cena: €6,27 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo s diviačim mäsom a brusnicami, ktoré je určené pre dospelé psy.

1-126324
Calibra Dog Life Adult konzerva hovězí s mrkví 400g
Akciová cena
€2,39
€2,51 (–4 %)
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult s hovädzím mäsom a mrkvou, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je bez obilnín,...

1-126323
Calibra Dog Life Adult konzerva kuře s rýží 400g
Calibra Dog Life Adult konzerva kura s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,39
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Chicken with Rice s kurčaťom, kuracími srdiečkami a ryžou určené pre dospelé psy. Monoproteínová...

1-126321
Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva králík 400g
Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva králik 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,94
Jednotková cena: €7,35 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Sensitive Rabbit s králikom, ktoré je určené pre dospelé psy a vhodné aj pre citlivé trávenie....

1-126329
Calibra Dog Life Sensitive Salmon with rice konzerva losos s rýží 400g
Akcia
Calibra Dog Life Sensitive Salmon with rice konzerva losos s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,51
€2,94 (–14 %)
Jednotková cena: €6,27 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Sensitive Salmon with Rice s lososom a ryžou, ktoré je určené pre dospelé psy a je vhodné aj pre citlivé...

1-126327