Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva králik 400g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Calibra Life

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Sensitive Rabbit s králikom, ktoré je určené pre dospelé psy a vhodné aj pre citlivé trávenie. Monoproteínová receptúra je bez obilnín, bez lepku a je zostavená z obmedzeného počtu ingrediencií zo 100 % definovaných zdrojov.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1-126329
€2,94 Jednotková cena: €7,35 / 1 kg
Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva králik 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Calibra Life
Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva králík 400g
Věrnostní sleva - ANO

Calibra Dog Life Sensitive Rabbit konzerva s králíkem je kompletním krmivem, které je určené pro dospělé psy a vhodné i pro citlivé zažívání.

Hypoalergenní receptura je založena na jediném druhu proteinu, je sestavena z omezeného počtu ingrediencí. Složení konzervy je bez obilovin, bez lepku, obsahuje jen suroviny té nejvyšší kvality, které jsou ze 100% definovaných zdrojů, což má vliv na lehkou stravitelnost krmiva.

Receptura obsahuje lososový olej, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro vývoj a funkci mozku, na podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Omega-3 mají také protizánětlivý účinek.

Schizochytrium limacinum (sušené řasy) jsou zdrojem omega 3 mastné kyseliny DHA, která přispívá k normální funkci mozku.

Receptura bez obsahu obilovin, lepku, sóji, GMO

Složení: králík (70 %), hrachová mouka, lignocelulóza, lososový olej (1 %), uhličitan vápenatý, sušené řasy (0,2 %, Schizochytrium limacinum).

Analytické složky:

vlhkost 78 %
hrubý protein 8,5 %
hrubý tuk 3 %
hrubý popel 2,5 %
hrubá vláknina 1 %
vápník 0,3 %
fosfor 0,25 %
sodík 0,3 %
omega-3 mastné kyseliny 0,15 %
omega-6 mastné kyseliny 1 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:

vitamin A (3a672a) 800 IU
vitamin D3 (3a671) 200 IU
vitamin E (3a700) 120 mg
vitamin B1 (3a821) 1 mg
biotin (3a880) 0,4 mg
zinek (3b606) 10 mg
mangan (3b504) 2,4 mg
jód (3b201) 0,6 mg
měď (3b406) 3,2 mg
železo (3b106) 8 mg

Metabolizovatelná energie: 895 kcal/kg.

Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.448 kg
EAN: 8594062080206
Značka: Calibra Life
Príchuť: Králík
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Zloženie: Monoprotein
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 50 - 70%
Špeciálne určenie: Citlivé trávení
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
JM Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.6.2026
Chutné
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.5.2026
+ Chutné

Calibra Life je česká značka krmiv pro psy a kočky, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitní a vyvážené výživy pro domácí mazlíčky. Kompletní a vyvážené krmivo Calibra Life obsahuje vše, co váš pes potřebuje. Jednotlivé receptury jsme vyladili na míru pro každou věkovou i váhovou kategorii pejska. Calibra Life je tak předurčena k tomu, aby doprovázela vašeho mazlíčka po celý život. Do krmiva jsme přidali probiotikum Lactobacillus Acidophilus, které pozitivně ovlivňuje dobré trávení a imunitu.

calibra life

Výrobná spoločnosť : Noviko s.r.o.
Adresa : Palackého tř. 537, 612 00 Brno-Medlánky
E-mail : noviko@noviko.cz

Podobné produkty

Calibra Dog Life Adult Lamb konzerva jehněčí 400g
Calibra Dog Life Adult Lamb konzerva jahňacie 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,39
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Lamb s jahňacím mäsom, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je bez lepku a je...

1-126322
Calibra Dog Life Adult Turkey with apples konzerva krůtí s jablky 400g
Akciová cena
€2,39
€2,51 (–4 %)
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Turkey with Apples morčacie s jablkami, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je...

1-126326
Calibra Dog Life konzerva Adult Wild Boar with Cranberries 400g
Akcia
Calibra Dog Life Adult Wild boar konzerva diviak s brusnicami 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,51
Jednotková cena: €6,27 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo s diviačim mäsom a brusnicami, ktoré je určené pre dospelé psy.

1-126324
Calibra Dog Life Adult konzerva hovězí s mrkví 400g
Akciová cena
€2,39
€2,51 (–4 %)
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult s hovädzím mäsom a mrkvou, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra je bez obilnín,...

1-126323
Calibra Dog Life Adult konzerva kachní s rýží 400g
Akcia
Calibra Dog Life Adult konzerva kačacia s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,51
Jednotková cena: €6,27 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult s kačacím a ryžou, ktoré je určené pre dospelé psy. Monoproteínová receptúra konzervy je bez lepku a...

1-126325
Calibra Dog Life Adult konzerva kuře s rýží 400g
Calibra Dog Life Adult konzerva kura s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,39
Jednotková cena: €5,98 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Adult Chicken with Rice s kurčaťom, kuracími srdiečkami a ryžou určené pre dospelé psy. Monoproteínová...

1-126321
Calibra Dog Life Sensitive Salmon with rice konzerva losos s rýží 400g
Akcia
Calibra Dog Life Sensitive Salmon with rice konzerva losos s ryžou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,51
€2,94 (–14 %)
Jednotková cena: €6,27 / 1 kg

Kompletné vlhké krmivo Calibra Dog Life Sensitive Salmon with Rice s lososom a ryžou, ktoré je určené pre dospelé psy a je vhodné aj pre citlivé...

1-126327