Felix Tasty Nuggets kura a kačica 180g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Felix

Maškrty pre mačky s príchuťou kurčaťa a kačky.

Dostupnosť Skladom (28 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: PL-12625685
€4,64 Jednotková cena: €2,58 / 100 g
Felix Tasty Nuggets kura a kačica 180g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Felix
Felix Tasty Nuggets kuře a kachna
Věrnostní sleva - ANO

Felix Tasty Nuggets kuře a kachna jsou lahodné pochoutky s vysokým obsahem bílkovin. Mají speciální hrubší texturu a díky nepravidelnému tvaru pamlsku dopřejí kočce chutnou masovou chvilku. Pamlsky obsahují přidané vitamíny a omega-6 mastné kyseliny. Jsou bez přidaných aromat, barviv a konzervantů. 

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (50 %, z toho kuře 19 %, kachna 4 %), obiloviny, oleje a tuky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, kvasnice.

Analytické složky: Protein 42 %, obsah tuku 17 %, obsah anorganických látek 9 %, hrubá vláknina 0,5 %, omega-6 mastné kyseliny 2,0 %.

Doplňkové látky na 1 kg: Vitamín A 32 000, vitamín D3 1 040, vitamín E 170, síran železnatý monohydrát (Fe: 85), jodičnan vápenatý bezvodý (I: 1,3), síran měďnatý pentahydrát (Cu: 8,9), síran manganatý monohydrát (Mn: 31), síran zinečnatý monohydrát (Zn: 78), seleničitan sodný (Se: 0,092).

Kategória: Maškrty pre mačky
Hmotnosť: 0.18 kg
EAN: 8445290494764
Značka: Felix
Typ maškrty: Jednohubky a výcvikové
Gramáž: 101–250 g
Príchuť: Kachní, Kuřecí
Vek mačky: Mačiatko, Dospelá mačka, Mačka senior
Zloženie: Bez chemie, Bez cukru
Krajina pôvodu: Velká Británie

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : Nestlé Česko s.r.o.
Adresa : Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, CZ
E-mail : info@nestle.cz

Podobné produkty

Felix Tasty Nuggets kuře a kachna 50g
€1,23
Jednotková cena: €2,46 / 100 g

Maškrty pre mačky s príchuťou kuraťa a kačice.

PL-12574848
Felix Tasty Nuggets hovězí a jehněčí 180g
Felix Tasty Nuggets hovädzie a jahňacie 180g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (16 ks)
€4,21
Jednotková cena: €2,34 / 100 g

Lahodné maškrty pre dospelé mačky, s hovädzím a jahňacím, nízkokalorické zloženie bohaté na bielkoviny pre vyvážený pôžitok, s vitamínmi, bez...

PL-12625677