FirstMate Australian Lamb 11,4 kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: FirstMate

Holistické hypoalergénne granule vhodné pre dospievajúce psy, dospelé i staršie jedince. Ako prevencia i diéta pri kožných i tráviacich ťažkostiach.

Dostupnosť Skladom ext. D+1 (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: SZ-101123
€74,85 Jednotková cena: €6,57 / 1 kg
FirstMate Australian Lamb 11,4 kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: FirstMate
FirstMate Australian Lamb 11,4 kg
Věrnostní sleva - ANO
Holistické krmivo FirstMate Australian Lamb. Ultraprémiová, hypoalergenní formule pro dospívající psy, dospělé i starší jedince. Vhodná i u jedinců, kteří nesnášejí nebo nepříjimají ryby, neobsahuje ani rybí tuk, posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení, zbavuje nadbytečného tuku.
 
Podporuje zdraví kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý vliv), vynikající jako prevence i dieta při kožních obtížích (záněty kůže, svědivost, lupovitost) a trávicích obtížích.
 

Složení: Jehněčí moučka (33 %), Burbank brambory, Norkotah brambory, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rajčatové výlisky, borůvky, maliny, brusinky, minerály, výtažek z kvasnic.

Analytické složky: Hrubý protein 24 %, hrubý tuk 13 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 11 %.

Doplňkové látky na 1 kg: Chelát zinku aminokyselin hydrát (zinek: 112mg), chelát železa aminokyselin hydrát (železo: 75mg), chelát manganu aminokyselin hydrát (mangan: 7mg), chelát mědi aminokyselin hydrát (měď: 6.8mg), selenové kvasinky (selen: 0.093mg), jodičnan vápenatý (jód: 1.4mg), Vitamin E 45IU, Vitamin A 8410IU, Vitamin D3 700IU.

Energetická hodnota: 3409 kcal/kg. 

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 11.4 kg
EAN: 072318100475
Značka: FirstMate
Príchuť: Jehněčí
Vek psa: Šteňa (do 1 roka), Dospelý pes (1 – 7 rokov), Senior (nad 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Holistické
Špeciálne určenie: Citlivý pes
Krajina pôvodu: Kanada

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : FirstMate Pet Foods
Adresa : P.O. Box 86656, North Vancouver, B.C. V7L 4L2, CA
E-mail : customer.support.firstmate@nasta.com
Zástupca výrobcu v EÚ : STAZ s.r.o.
Adresa zástupcu v EÚ : Mlýnská 1022/21, 746 01 Opava, CZ
E-mail zástupcu v EÚ : info@firstmate.pet

Podobné produkty

FirstMate Australian Lamb 2,3 kg
Akciová cena
€22,51
Jednotková cena: €9,79 / 1 kg

Holistické hypoalergénne granule vhodné pre dospievajúce psy, dospelé i staršie jedince. Ako prevencia i diéta pri kožných i tráviacich ťažkostiach.

SZ-101073
FirstMate Australian Lamb 6,6 kg
Akcia Akciová cena
FirstMate Australian Lamb 6,6 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€40,38
€43,79 (–7 %)
Jednotková cena: €6,12 / 1 kg

Holistické hypoalergénne granule vhodné pre dospievajúce psy, dospelé aj staršie jedince. Ako prevencia aj diéta pri kožných a tráviacich ťažkostiach.

SZ-101072