Fitmin Dog Maxi Light 12 kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin

Kompletné krmivo určené pre psov veľkých a obrích plemien, ktorí majú problémy s nadváhou.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: FT-521114146
€37,40 Jednotková cena: €3,12 / 1 kg
Fitmin Dog Maxi Light 12 kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Fitmin
Fitmin Dog Maxi Light 12 kg
Věrnostní sleva - ANO Eko friendly

Superprémiové krmivo s čerstvým drůbežím masem, rybím masem a rýží garantuje smysluplné složení, které organismus zvířete dokáže efektivně využít. Tyto granule pro psy jsou postaveny na receptuře s rýží a kukuřicí, tedy obilovinami které neobsahují lepek a jsou hypoalergenní. I další suroviny jsou voleny velmi racionálně, a tak jsou vzhledem k vyššímu zatížení pohybového aparátu granule pro psy s nadváhou obohaceny o kloubní výživu, která je ve Fitmin krmivu ve správné výši a poměru. Další důležitou složkou k dosažení optimální kondice psa je L-carnitin, který podporuje odbourávání tuku a napomáhá chránit srdeční sval.

Krmivo je vhodné:

  • pro dospělé psy velkých a obřích plemen
  • pro psy v běžné zátěži
  • pro psy vyžadující krmivo bez pšenice
  • pro méně aktivní psy
  • pro psy s nadváhou
  • pro dosažení optimální kondice psa
  • po obézní psy

Složení: Maso (čerstvé drůbeží maso 50 %, sušené drůbeží maso 17 %, sušené rybí maso 6 %, hydrolyzovaná játra 3 %), rýže, kukuřice, cukrovarské řízky, jablečné výlisky, drůbeží tuk, lněné semínko, kvasnice, lososový olej 0,5 %, slepičí vejce, minerální látky, kořen čekanky, Psyllium 0,1 %, glukosamin 0,06 %, chondroitin-sulfát 0,05 %, juka.

Analytické složky: Hrubý protein 26 %, hrubé oleje a tuky 11 %, hrubá vláknina 4,2 %, hrubý popel 5,5 %, vápník 1 %, fosfor 0,8 %.

Doplňkové látky/1kg: Stopové prvky: měď 21 mg (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem a síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 188 mg (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem a oxidem zinečnatým), mangan 44 mg (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem a oxidem manganatým), železo 195 mg (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem a síranem železnatým), jód 3,7 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,44 mg (doplněno inaktivovanými kvasinkami Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 obohacenými selenem); vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 16800 MJ, vit. D3 1310 MJ, vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 380 mg, niacinamid 60 mg, vit. B1 6 mg, vit. B2 11,5 mg, vit. B6 8 mg, vit. B12 165 µg, vit. C 300 mg, pantothenan vápenatý 20 mg, kyselina listová 0,7 mg, biotin 0,5 mg, cholinchlorid 1540 mg, L-carnitin 150 mg; antioxidanty; konzervanty; senzorické látky: rozmarýnový extrakt 100 mg.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8595237035434
Značka: Fitmin
Príchuť: Drůbež
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Veľký (nad 25 kg)
Veľkosť balenia: 11 - 15 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Kontrola hmotnosti, Nadváha
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábíme krmiva pro vaše malé i velké mazlíčky.

logo-fitmin

Výrobná spoločnosť : Dibaq a.s.
Adresa : Helvíkovice 90, 564 01 Helvíkovice
E-mail : dibaq@dibaq.cz

Podobné produkty

Fitmin Dog Maxi Junior 12kg
Eko friendly
€39,96
Jednotková cena: €3,33 / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteniatka veľkých a obrovských plemien od 5. mesiaca veku.

FT-521114143
Fitmin Dog Maxi Junior Lamb With Beef 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Maxi Junior Lamb With Beef 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€47,19
Jednotková cena: €3,93 / 1 kg

Superprémiové krmivo s vysokým podielom jahňacieho a hovädzieho mäsa v kombinácii s ryžou a hráškom. Pre šteniatka veľkých a obrích plemien.

FT-521114034
Fitmin Dog Maxi Maintenance 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Maxi Maintenance 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€38,68
Jednotková cena: €3,22 / 1 kg

Kompletné krmivo pre všetky psy veľkých a obrích plemien s 50% obsahom čerstvého mäsa. 

FT-521114144
Fitmin Dog Maxi Performance 12kg
Eko friendly
€39,96
Jednotková cena: €3,33 / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy veľkých a obrích plemien vo vysokej záťaži.

FT-521114145
Fitmin Dog Maxi Senior 12 kg
Eko friendly
Fitmin Dog Maxi Senior 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€38,68
Jednotková cena: €3,22 / 1 kg

Kompletné krmivo pre staršie psy obrích plemien s obsahom 50 % čerstvého mäsa, ktoré už nie sú príliš aktívne.

FT-521114147
Fitmin Maxi Puppy 12 kg
Fitmin Maxi Puppy 12 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€42,51

Superprémiové krmivo pre šteniatka veľkých a obrích plemien, krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace suky.

FT-521114141