Josera NatureCat 4,25 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Josera

Suché krmivo bez obilnín, reguluje pH moču a eliminuje tvorbu bezoárov, s taurínom.

Dostupnosť Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: CA-101389
€25,13 Jednotková cena: €5,91 / 1 kg
Josera NatureCat 4,25 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Josera
Josera NatureCat 4,25 kg
Věrnostní sleva - ANO

Krmivo Josera Nature Cat neobsahuje žádné obiloviny a je proto vhodné i pro nutričně citlivé kočky a koťata od 6. měsíců věku.

  • Extra porce drůbežího masa (29%) a maso z lososa (10%) dodají organismu dostatečné množství kvalitních bílkovin.
  • Výjimečnou chuť dodají krmivu vybrané bylinky, ovoce a zelenina. Zajistí nejen vítanou změnu v kočičím jídelníčku, ale také přísun důležitých živin. Kromě máty peprné a petrželky obohacují recepturu také arónie, borůvky, šípek a další rostlinné výtažky.
  • Optimální poměr vápníku a fosforu a snížený obsah magnézia napomáhají regulaci pH hodnoty moči (6,0 – 6,5). Tím krmivo napomáhá redukovat tvorbu močových kamenů, což je u koček častý zdravotní problém.

Složení: sušený drůbeží protein 30,0%, drůbeží tuk, sladké brambory (batáty), sušené brambory, sušený losos 10%, hrachová moučka, řepné řízky, hydrolyzovaná drůbeží protein, minerální látky kvasnice, prášek z cikorky (inulin), byliny a ovoce.

Analytické složky: hrubý protein 33,0%, hrubý tuk 20,0%, hrubá vláknina 2,0%, hrubý popel 6,8%, vápník 1,30%, fosfor 1,0%, hořčík 0,09%. Doplňkové látky / Nutriční doplňkové látky v 1kg: vitamín A 24.000m.j., vitamín D3 1.800 m.j., vitamín E 220mg, vitamín B1 15mg, vitamín B2 20mg, vitamín B6 20mg, vitamín B12 100mcg, kyselina panthothenová 50mg, Niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, biotin 1000mcg, taurin 1500mg, železo (železitan (II) sulfát, monohydrát) 175mg, zinek 150mg (chelát zinku a glycinu, hydrát), mangan 15mg (mangan-(II)-oxid,hydrát),měď 15mg (chelát mědi a glycinu, hydrát), jód 1,90mg (jodičnan vápenatý).

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 4.25 kg
EAN: 4032254749295
Značka: Josera
Príchuť: Drůbež
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Citlivé trávení
Krajina pôvodu: Německo

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
LB Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.6.2026
Kockam chutna
5
MA Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.10.2024
Jsem moc spokojena...používám již několik let
Výrobná spoločnosť : Josera petfood GmbH
Adresa : Industriegebiet Süd, 63924 Kleinheubach, DE
E-mail : josera@josera.de

Podobné produkty

Josera NatureCat 10 kg
Josera NatureCat 10 kg
Skladom (2 ks)
€55,70
Jednotková cena: €5,57 / 1 kg

Suché krmivo bez obilnín, reguluje pH moču a eliminuje tvorbu bezoárov, s taurínom.

CA-101130
Josera NatureCat 2 kg
Josera NatureCat 2 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€13,15
Jednotková cena: €6,58 / 1 kg

Suché krmivo bez obilnín, reguluje pH moču a eliminuje tvorbu bezoárov, s taurínom.

CA-101180