Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 20kg + ZDARMA pamlsky Nobby

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Ontario

Superprémiové krmivo s morčacím mäsom je ideálne pre dospelé psy všetkých plemien.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: PR214-13183
€85,06 Jednotková cena: €4,25 / 1 kg
Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 20kg + ZDARMA pamlsky Nobby
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Ontario
Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 20kg
Darček Věrnostní sleva - ANO

Superprémiové krmivo s jediným zdrojem živočišné bílkoviny – krůtou – je ideální pro dospělé psy všech plemen od 1 roku. Krůtí maso je lehce stravitelné a vhodné pro psy s potravinovými intolerancemi nebo citlivým zažíváním.

Hlavní výhody:

  • Monoprotein – krůta
  • Pouze jeden živočišný zdroj bílkovin (krůta 49 %), což snižuje riziko potravinových alergií.
  • Batáty a červená čočka
  • Lehce stravitelné, bezlepkové sacharidy bohaté na vlákninu.
  • Omega 3 a 6 mastné kyseliny
  • Podpora zdravé kůže, srsti a imunity.
  • Glukosamin a chondroitin
  • Pro přirozenou podporu zdravých kloubů a chrupavek.
  • Probiotika, prebiotika a bylinky
  • Napomáhají trávení a zlepšují stav střevní mikroflóry.

Složení: Čerstvé krůtí maso (26 %), dehydrovaná krůtí bílkovina (23 %), sladké brambory (13 %), červená čočka (11 %), bramborový škrob (8 %), tuk z drůbeže (5 %), sušené řepné řízky (3 %), přírodní rostlinné aroma (2,5 %), kvasnice, sušený kořen čekanky (2 %), lněné semínko (1 %), minerální látky, lososový olej (0,5 %), extrakt z yuccy schidigery (0,5 %), monokalciumfosfát, cholin chlorid (0,2 %), směs sušených bylin a rostlinných extraktů (tymián, rozmarýn, petržel, Ontario VitalAge Blend™), Active MOS, glukosamin sulfát (200 mg/kg), chondroitin sulfát (270 mg/kg), inaktivovaný Lacticaseibacillus paracasei HA – 108.

Analytické složky:vHrubý protein 25 %, hrubý tuk 14 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 3 %, vápník 1,55 %, fosfor 1,15 %, omega 6 mastné kyseliny 2,4 %, omega 3 mastné kyseliny 0,45 %, vlhkost 8 %. Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín A 18 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín E 500 mg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 95 mg, železo (jako síran železnatý monohydrát) 100 mg, mangan (jako oxid manganatý) 40 mg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 10 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, chondroitin sulfát 270 mg, glukosamin sulfát 200 mg.

Technologické doplňkové látky: obsahuje přírodní antioxidanty (extrakty tokoferolu). m.j. = mezinárodní jednotky.

Metabolizovatelná energie: 3 726 kcal/kg

Doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 18 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín E 500 mg, zinek 95 mg, železo 100 mg, mangan 40 mg, měď 10 mg, jód 2 mg, selen 0,2 mg, chondroitin sulfát 270 mg, glukosamin sulfát 200 mg.

Obsahuje přírodní antioxidanty (extrakty tokoferolu).

Krmný návod: Podávejte suché nebo mírně navlhčené. Doporučenou denní dávku rozdělte do 1–2 porcí. Zajistěte neustálý přístup k čerstvé vodě. Individuální potřeby se mohou lišit dle aktivity, věku, velikosti a prostředí. Při změně krmiva přecházejte pozvolna během 7–10 dní.

Vyrobeno v České republice podle výživových standardů FEDIAF.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 20.44 kg
EAN: 8595681856227
Značka: Ontario
Príchuť: Krůtí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Zloženie: Monoprotein, S probiotiky, Antioxidanty
Veľkosť balenia: 20 kg a více
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Citlivý pes, Podpora kloubů, Podpora kůže a srsti, Citlivé trávení, Podpora imunity, Podpora svalů
Krajina pôvodu: Česká republika
Země původu: CZ

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.10.2025
vše ok
5
RK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.9.2025
vše ok

Ontario je přední česká značka v oblasti výživy pro domácí mazlíčky. S dlouholetou tradicí nabízí širokou škálu vyvážených a vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky. Krmiva jsou pečlivě formulována s použitím přírodních ingrediencí a výživově vyvážených receptur, které podporují zdraví a vitalitu mazlíčků. Důraz je kladen na výživové potřeby jednotlivých plemen a věkových skupin.

ontario_logo

Výrobná spoločnosť : Plaček Pet Products s.r.o.
Adresa : Revoluční 1381/III, 290 01 Poděbrady, CZ
E-mail : info@placek.cz

Podobné produkty

Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 0,75kg
€7,62
Jednotková cena: €10,16 / 1 kg

Superprémiové krmivo s morčacím mäsom je ideálne pre dospelé psy všetkých plemien.

214-13149
Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 2,25kg
Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 2,25kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+1 (>50 ks)
€16,13
Jednotková cena: €7,17 / 1 kg

Superprémiové krmivo s morčacím mäsom je ideálne pre dospelé psy všetkých plemien.

214-13140
Krmivo Ontario Adult All Breeds Monoprotein Turkey & Sweet Potatoes 12kg + dárek 4 konzervy Ontario 400 g zdarma
Darček
€63,79
Jednotková cena: €5,32 / 1 kg

Superprémiové krmivo s morčacím mäsom je ideálne pre dospelé psy všetkých plemien.

214-13141