Louie konz. pre psov hovädzie s mrkvou 800 g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Louie

Šťavnaté kompletné krmivo v konzerve obsahuje 95 % mletého hovädzieho mäsa a 5 % obsahu tvorí mrkva.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: ZB024385
€5,06 Jednotková cena: €0,63 / 100 g
Louie konz. pre psov hovädzie s mrkvou 800 g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Louie

Šťavnaté kompletní krmivo v konzervě obsahuje 95 % mletého hovězího masa v pevné složce. Zbylých 5 % obsahu tvoří mrkev, přidané vitamíny a minerály a rozemletý prášek z hovězích kostí, který funguje jako přírodní zdroj vápníku a fosforu v přirozeném poměru. Rostlinná složka supluje obsah žaludku býložravé kořisti ve volné přírodě.

Hlavní přednosti:

  • 100% přírodní,
  • monoprotein = pouze 1 druh masa,
  • bez konzervantů, dochucovadel a barviv,
  • vysoký obsah vitamínů a minerálů,
  • vhodné pro všechna plemena od štěněte po seniora,
  • vyrobeno v ČR.

Složení: hovězí maso a vnitřnosti (játra, plíce) 95 %, mrkev 3 %, minerály a vitamíny 2 %. Podíl pevné složky min. 75 %.

Analytické složky: hrubý protein 12 %, hrubé oleje a tuky 15,5 %, hrubý popel 1,1 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 71 %.

Doplňkové látky na 1 kg: vitamín A 23 000 m.j., vitamín D3 1 800 m.j., vitamín E 300 mg, vitamín B1 1,2 mg, vitamín B2 4,5 mg vitamín B6 1,2 mg, niacinamid 15 mg, kyselina listová 0,6 mg, cholinchlorid 700 mg, železo 90 mg, zinek 100 mg, mangan 45,6 mg, jód 0,8 mg, selen 0,3 mg, vápník 3 g, fosfor 2,5 g.

Dávkování:

hmotnost psa krmná dávka
1–5 kg 100–200 g
5–10 kg 200–400 g
10–20 kg 400–800 g
20–30 kg 800–1 000 g

 

Denní dávka se může lišit v závislosti na aktivitě psa, jeho kondici a prostředí, v němž žije. Zvíře by mělo mít neustále k dispozici čerstvou pitnou vodu.

Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.8 kg
EAN: 8595174380024
Značka: Louie
Príchuť: Hovězí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť balenia: 401 - 800g
Podiel mäsa: 90 - 100%
Krajina pôvodu: Česká republika
Položka bola vypredaná…

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : ALEMAR Real and Trading s.r.o.
Adresa : Peroutková 290/5, 602 00 Brno-Město, CZ
E-mail : info@alemarfoodgroup.cz

Podobné produkty

Louie konz. pro psy hovězí s mrkví 200 g
€1,74
Jednotková cena: €0,87 / 100 g

Šťavnaté kompletné krmivo v konzerve obsahuje 95 % mletého hovädzieho mäsa a 5 % obsahu tvorí mrkva.

ZB024383
Louie konz. pro psy hovězí s mrkví 400 g
€3,36
Jednotková cena: €0,84 / 100 g

Šťavnaté kompletné krmivo v konzerve obsahuje 95 % mletého hovädzieho mäsa a 5 % obsahu tvorí mrkva.

ZB024384