Marp Lamb konzerva pre psy s jahňacím 400g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 8 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic

Konzerva pre psov Marp Holistic Pure Lamb obsahuje extra vysoký podiel jahňacieho mäsa a vývaru. Úplne prírodné a hypoalergénne zloženie pre skvelú výživu a pohodové trávenie.

Dostupnosť Skladom ext. (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: MAR082
Množstevná zľava
1 - 9 ks
€3,19 / ks
10 - 19 ks = zľava 4 %
€3,06 / ks
20 - 29 ks = zľava 8 %
€2,93 / ks
30 a viac ks = zľava 10 %
€2,87 / ks
Ušetríte €0
€3,19 Jednotková cena: €7,98 / 1 kg
Marp Lamb konzerva pre psy s jahňacím 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 8 hodnotení Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic
Marp Lamb konzerva pro psy s jehněčím 400g
Zipi odporúča Věrnostní sleva - ANO Viac za menej
Přednosti konzervy Marp Lamb:
  • obsahuje pouze maso a vývar s minerály
  • zcela bez obilovin a vedlejších produktů
  • 100% přírodní složení
  • extra vysoká chutnost
  • velmi dobře stravitelné krmivo
  • vhodné i pro alergické a citlivé psy
 
Složení:
71 % Jehně (Srdce, Maso, Játra, Plíce, Dršťky), 28 % Jehněčí vývar, 1 % minerály.
 
Doplňky:
Vitamin D3 200 IE, Vitamin E 30 mg, Biotin 300 mcg, Síran zinečnatý 15 mg, Síran manganatý 3 mg, Jodát vápenatý (bezvodný) 0,75 mg.
 
Deklarované jakostní znaky:
Hrubá bílkovina 10,6 %, hrubý tuk 6,3 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkost 75 %
Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8595612502025
Značka: Marp Holistic
Príchuť: Jehněčí
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Zloženie: Monoprotein
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 70 - 90%
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 8 hodnotení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.12.2024
Je velice chutný, velmi ho náš pejsek miluje
5
EF Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2024
Jako vždy velice chutná.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.10.2024
Tuto konzervu miluje.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.7.2024
+ Konzerva je velice chutná a naši Kikinka ji má velice ráda

Žadna
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.7.2024
Byl nejchutnejši pro naši malou Kiki, je objednán opět.
5
EF Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.6.2024
Tato konzerva velmi chutná.
5
EF Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.6.2024
Spokojeni, teprve začínáme papat.
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.6.2024
Velmi chutny

Granule Marp Holistic holistické kvality pro psy i kočky. Grain-free receptura bez lepku. Vysoký podíl masa a superpotraviny. Krmiva a doplňky stravy značky Marp jsou určeny jak pro psy tak pro kočky. Jednoduché, ale zároveň promyšlené a sofistikované složení. Krmiva vyznačují vysokým podílem masa v kombinaci se zeleninou a bylinkami. Krmivo je vhodné pro zvířata s citlivým zažíváním a použité suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

marp holistic

Výrobná spoločnosť : Pučálka s.r.o.
Adresa : Malkovského 584, 199 00, Praha 9
E-mail : info@krmiva-pucalka.cz

Podobné produkty

Marp Angus Beef konzerva pro psy s hovězím 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Holistic Pure Angus Beef obsahuje extra vysoký podiel hovädzieho mäsa a vývaru. Úplne prírodné a hypoalergénne zloženie pre...

MAR098
Marp Chicken konzerva pro psy s kuřecím 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Pure Chicken obsahuje iba kuracie mäso a minerály, je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR013
Marp Mix konzerva pro psy jehně+zelenina 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Mix Lamb and Vegetable obsahuje iba mäso jahňacie mäso, mäsový vývar, zeleninu a minerály. Je vhodná aj pri hypoalergénnej diéte.

MAR138
Marp Mix konzerva pro psy kuře+zelenina 400g
Viac za menej
€3,19
Jednotková cena: €0,80 / 100 g

Konzerva pre psov Mix Lamb and Vegetable obsahuje iba mäso kuracie mäso, mäsový vývar, zeleninu a minerály. Je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR136
Marp Venison konzerva pro psy se zvěřinou 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Venison konzerva pre psov so zverinou 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Holistické krmivo pre psov. Obsahuje iba zverinu a minerály. Mäso pochádza z chovu najvyššej kvality. Vhodné aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR014
Marp Wild Boar konzerva pro psy s divočákem 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€3,36
Jednotková cena: €8,40 / 1 kg

Konzerva pre psy Marp Pure Wilde Boar obsahuje iba mäso diviaka, mäsový vývar a minerály. Je vhodná aj pre hypoalergénnu diétu.

MAR025