Marp Turkey konzerva pre mačky s morkou 200g

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic

Marp Pure Turkey Cat je výnimočná mäsová konzerva pre mačky, ktorá obsahuje iba kvalitné suroviny. Je vhodná pre každú mačku.

Dostupnosť Skladom ext. (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: MAR035
Množstevná zľava
1 - 9 ks
€2,34 / ks
10 - 19 ks = zľava 4 %
€2,25 / ks
20 - 29 ks = zľava 8 %
€2,15 / ks
30 a viac ks = zľava 10 %
€2,11 / ks
Ušetríte €0
€2,34 Jednotková cena: €11,70 / 1 kg
Marp Turkey konzerva pre mačky s morkou 200g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Holistic
Marp Turkey konzerva pro kočky s krůtou 200g
Věrnostní sleva - ANO Viac za menej

Marp Pure Turkey Cat - výjimečná masová konzerva pro kočky. Obsahuje pouze kvalitní kousky krůtího masa a srdce, jater a lahodný krůtí vývar. Konzerva Marp Pure Turkey Cat má konzistenci jemné paštiky, takže je vhodná pro každou kočku. Nekompromisní složení, výborná chuť a ideální výživové hodnoty. Marp je žádané krmivo pro kočky, které milují maso.
 
Složení: 70 % (krůtí srdce, krůtí maso, krůtí játra, krůtí krky), 28,5 % vývar, 1 % minerály, 0,5 % slunečnicový olej.
 
Doplňkové látky na kg: Vitamin D3 (E671) 200 IE, zinek jako síran zinečnatý, monohydrát (E6) 25 mg, mangan jako síran manganatý, monohydrát (E5) 1,4 mg, jód jako jodid vápenatý, bezvodý (E2) 0,75 mg, měď jako síran měďnatý, pentahydrát (E4) 0,5 mg, taurin 1500 mg.
 
Analytické složky: Hrubý protein 10,40 %, hrubý tuk 5,40 %, vláknina 0,30 %, hrubé popeloviny 2,50 %, vlhkost 80 %.
Kategória: Konzervy pre mačky
Hmotnosť: 0.2 kg
EAN: 8595612501134
Značka: Marp Holistic
Príchuť: Krůtí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 101 - 200g
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

4
Avatar autora Hodnotenie produktu je 4 z 5 hviezdičiek. 13.4.2023
+ Mourek papá.

Granule Marp Holistic holistické kvality pro psy i kočky. Grain-free receptura bez lepku. Vysoký podíl masa a superpotraviny. Krmiva a doplňky stravy značky Marp jsou určeny jak pro psy tak pro kočky. Jednoduché, ale zároveň promyšlené a sofistikované složení. Krmiva vyznačují vysokým podílem masa v kombinaci se zeleninou a bylinkami. Krmivo je vhodné pro zvířata s citlivým zažíváním a použité suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

marp holistic

Výrobná spoločnosť : Pučálka s.r.o.
Adresa : Malkovského 584, 199 00, Praha 9
E-mail : info@krmiva-pucalka.cz

Podobné produkty

Marp Variety Chicken Cat konzerva pro kočky krůta + játra 200g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Chicken Cat konzerva pre mačky morka + pečeň 200g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€1,66
Jednotková cena: €8,30 / 1 kg

Výnimočná mäsová konzerva pre mačky Marp Variety s morčacím mäsom a pečeňou. Neobsahuje obilniny ani žiadne konzervanty a dochucovadlá.

MAR170
Marp Variety Chicken Cat konzerva pro kočky kuře + hovězí 200g
Zipi odporúča Viac za menej
€1,66
Jednotková cena: €8,30 / 1 kg

Výnimočná mäsová konzerva pre mačky Marp Variety s kuracím a hovädzím mäsom. Neobsahuje obilniny ani žiadne konzervanty a dochucovadlá.

MAR171
Marp Variety Chicken Cat konzerva pro kočky pstruh + játra 200g
Viac za menej
€1,66

Výnimočná mäsová konzerva pre mačky s mäsom z pstruha a pečeňou. Neobsahuje obilniny ani žiadne konzervanty a dochucovadlá.

MAR172