Marp Variety Single Rabbit konzerva králik 400g

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Variety

Konzerva pre psy s králičím mäsom.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: MAR235
Množstevná zľava
1 - 9 ks
€3,19 / ks
10 - 19 ks = zľava 4 %
€3,06 / ks
20 - 29 ks = zľava 8 %
€2,93 / ks
30 a viac ks = zľava 10 %
€2,87 / ks
Ušetríte €0
€3,19 Jednotková cena: €7,98 / 1 kg
Marp Variety Single Rabbit konzerva králik 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: Marp Variety
Marp Variety Single Rabbit konzerva králík 400g
Zipi odporúča Věrnostní sleva - ANO Viac za menej
Marp Variety Single Dog je konzerva obsahující 99 % bílkovin pouze z jediného živočišného zdroje. Obsahuje jeden druh masa v tomto případě králíka. Jedná se o kompletní vlhké krmivo pro psy, které se skvěle hodí i pro citlivé psy a psí alergiky. Konzervu je možné ho podávat psům všech věkových kategorií, lze použít samotně nebo v kombinaci s granulemi.
 
Při výrobě nebyly použity žádné umělé konzervanty, barviva ani cukry.
 
Vhodné pro: Štěňata, dospělé psy, seniory, psy s nadváhou
 
Benefity Marp Variety Single králík konzerva pro psy:
  • kombinace svaloviny a vnitřností
  • vysoká chutnost a stravitelnost
  • s přidaným taurinem pro podporu srdce
  • vhodné pro všechny věkové kategorie všech plemen
 
Složení:
Králík 74 % (maso a vnitřnosti), hrachová mouka 3 %, lignocelulóza, uhličitan vápenatý.
 
Analytické složky:
Hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 0,7 %, hrubé popeloviny 1,2 %, vlhkost 78 %, vápník 0,3 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,1 %.
 
Doplňkové látky na 1 kg:
Vitamin A (3a672a) 1,000 IU, vitamin D3 (3a671) 250 IU, vitamin E (3a700) 120 mg, vitamin B1 (3a821) 1 mg, biotin (3a880) 0,5 mg, zinek (3b606) 12 mg, železo (3b106) 9 mg, mangan (3b504) 2 mg, jód (3b201) 0,6 mg, taurin (3a370) 700 mg.
 
Energetická hodnota: 1135 kcal/kg.

Krmný návod:
100g konzervy na každých 2kg váhy denně. Štěňata a kojící feny mohou potřebovat 2-3x větší porci. Podávejte v pokojové teplotě a zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření uchovávejte v lednici.

Příklady krmného návodu pro kombinaci konzervy a granulí:

Váha psa konzerva granule

5kg 75g 60g

10kg 150g 100g

20kg 200g 200g

Kategória: Konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8595612506450
Značka: Marp Variety
Príchuť: Králík
Vek psa: Šteňa (do 1 roka), Dospelý pes (1 – 7 rokov), Senior (nad 7 rokov)
Zloženie: Monoprotein
Veľkosť balenia: 201 - 400g
Podiel mäsa: 70 - 90%
Špeciálne určenie: Citlivé trávení
Krajina pôvodu: Česká republika

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

4
Avatar autora Hodnotenie produktu je 4 z 5 hviezdičiek. 20.12.2024
Objednán poprvé, ale protože je dost mlsná, již tolik nechutná

Špičkové a funkční receptury, které jsou založeny na tradiční kombinaci masa a hnědé rýže. Řada variety je výjimečná tím, že neobsahuje lepek. Vysoký obsah živočišných bílkovin a chutnost jsou postaveny na kombinaci čerstvého a sušeného masa. A jako bonus obsahují všechny receptury i kloubní výživu.

marp variety

Výrobná spoločnosť : Pučálka s.r.o.
Adresa : Malkovského 584, 199 00, Praha 9
E-mail : info@krmiva-pucalka.cz

Podobné produkty

Marp Variety Dog konzerva Blue River 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€2,77
Jednotková cena: €6,93 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Blue River obsahuje 95 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje iba mäso (morka, hovädzie a losos), ryžu, vývar...

MAR192
Marp Variety Dog konzerva Grass Field 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Dog konzerva Grass Field 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€2,77
Jednotková cena: €6,93 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Grass Field obsahuje 95 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje iba mäso (morku, hovädzie a jahňacie), ryžu,...

MAR190
Marp Variety Dog konzerva Slim and Fit 400g
Zipi odporúča Viac za menej
€2,77
Jednotková cena: €6,93 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Slim and Fit pre staršie psy a psy s nadváhou. Iba 3 % tuku. Obsahuje iba mäso (biela ryba a kura), ryžu, vývar a...

MAR194
Marp Variety Single Tuna konzerva tuňák 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Single Tuna konzerva tuniak 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Single Tuna obsahuje 99% bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje jeden druh mäsa. Neobsahuje žiadne umelé...

MAR236
Marp Variety Single Turkey konzerva krůtí 400g
Zipi odporúča Viac za menej
Marp Variety Single Turkey konzerva morčacie 400g
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€3,19
Jednotková cena: €7,98 / 1 kg

Konzerva pre psov Marp Variety Single Turkey obsahuje 99 % bielkovín zo živočíšnych zdrojov. Obsahuje jeden druh mäsa. Neobsahuje žiadne umelé...

MAR234