Miamor Ragout Royale kapsičky multipack v omáčke 12x100g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Miamor

Exkluzívne kúsky ragú s vybranými zložkami v chutnej omáčke. Multipack 4 druhy po 3ks.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 393-74070
€8,89 Jednotková cena:
Miamor Ragout Royale kapsičky multipack v omáčke 12x100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Miamor
Miamor Ragout Royale kapsičky multipack v omáčce 12x100g
Věrnostní sleva - ANO

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Miamor Royale je řada exkluzivních kapsiček pro kočky. Vyznačují se vysokým obsahem masa nad 60%. Bohaté na vitamíny a minerální látky, bez konzervantů a barviv.
Křehké kousky masa v jemné omáčce, které potěší i ty nejnáročnější kočky.

Krmný návod: kočkám o hmotnosti 4 až 5 kg podávejte 3 kapsičky denně.

Kapsičky s krůtím masem a zvěřinou 3 x 100 g:

Složení: maso a výrobky živočišného původu (min. 10 krůtí maso, min. 10% maso ze zvěřiny), obiloviny, minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,5%.

Kapsičky s kachním a kuřecím masem 3 x 100 g:

Složení: maso a živočišné produkty (min. 10% kachní maso, min. 10% kuřecí maso), obiloviny, minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,5%.

Kapsičky s masem z tuňáka a kuřecím masem 3 x 100 g:

Složení: ryby a rybí produkty (min. 10% maso z tuňáka), maso a živočišné produkty (min. 10% kuřecí maso), obiloviny, minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,5%.

Kapsičky s kuřecím masem a masem z lososa 3 x 100 g:

Složení: ryby a rybí produkty (min. 10% maso z lososa), maso a živočišné produkty (min. 10% kuřecí maso), obiloviny, minerální látky.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,5%.

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 1.2 kg
EAN: 4000158740700
Značka: Miamor
Príchuť: Drůbež, Kachní, Krůtí, Kuřecí, Losos, Ryby, Zvěřina
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Krajina pôvodu: Německo
Počet kusov v balení: 7–12 kusů

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
AŠ Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.12.2025
Spokojenost
5
Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.12.2025
Produkt vyhovuje.
5
MK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.3.2025
ano
Výrobná spoločnosť : FINNERN GmbH&CO.KG
Adresa : Postfach 1307, D27263 Verden/Aller, DE
E-mail : d.leesmann@finnern.de

Podobné produkty

Kapsička MIAMOR Feine Filets kuře + rajče v želé 100 g
€1,39

Kapsička s jemnými kuracími filetami v paradajkovej omáčke.

393-74084
Kapsička MIAMOR Feine Filets kuře + tuňák v želé 100 g
€1,39

Kapsička s jemnými filetami z kurčaťa a tuniaka v lahodnom želé s nízkym obsahom tuku.

393-74074
Kapsička MIAMOR Ragout Royale kachna + drůbež ve šťávě 100 g
€0,72

Kapsička s kačacím a hydinovým mäsom vo šťave. Jemné kúsky v delikátnej šťave, gurmánsky pokrm s kačacím a hydinovým mäsom – úplne bez...

393-74072
Kapsička MIAMOR Ragout Royale králík v želé 100 g
€0,72

Kapsička s králičím mäsom v delikátnom rosole pre dospelé mačky. 

393-74055
Kapsička MIAMOR Ragout Royale telecí v želé 100 g
Akcia
€0,81

Kapsička pre dospelé mačky s teľacím mäsom v želé.

393-74056
Konzerva MIAMOR Feine Filets kuře + rýže v želé 100 g
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s kuracími filetami a ryžou.

393-74043
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + křepelčí vejce v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + prepeličie vajcia v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a prepeličími vajíčkami v lahodnom želé.

393-74042
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + rýže v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + ryža v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Lahodná konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a ryžou.

393-74048
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + sýr v želé 100 g
€1,44

Mäsová konzerva pre dospelé mačky s filetami z tuniaka a syrom.

393-74046
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák + zelenina v želé 100 g
Konzerva MIAMOR Feine Filets tuniak + zelenina v želé 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44

Mäsová konzerva s filetami z bieleho tuniaka a zeleninou pre dospelé mačky. 

393-74047
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a kalamáry v želé 100g
Miamor Feine Filets kapsička tuniak a kalamáre v želé 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom ext. D+1 (>50 ks)
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a kalamárov v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74076
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a krab v želé 100g
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a kraba v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74075
Miamor Feine Filets kapsička tuňák a zelenina v želé 100g
€1,39

Kapsička Miamor s filetami z tuniaka a zeleninou v lahodnom želé, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74077
Miamor Feine Filets konzerva kuře a šunka v želé 100g
Miamor Feine Filets konzerva kura a šunka v želé 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor s kuracími filetami a šunkou v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74044
Miamor Feine Filets konzerva tuňák a kalamáry v želé 100g
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor z tuniaka a kalamárov v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74049
Miamor Feine Filets konzerva tuňák a krevety v želé 100g
€1,44
Jednotková cena: €14,40 / 1 kg

Kvalitná konzerva Miamor z tuniaka a kreviet v želatíne, doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

393-74050