N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 5kg

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia

Jahňacie a čučoriedky pre dospelé mačky od 1 roka všetkých plemien a veľkostí. Nezvyčajná kombinácia surovín.

Dostupnosť Skladom Brno (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: KRM14387
€47,19 Jednotková cena: €9,44 / 1 kg
N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 5kg
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 5kg
Věrnostní sleva - ANO

N&D Low Grain CAT Adult Lamb & Blueberry je superprémiová receptura pro dospělé kočky, s nízkým obsahem obilovin, jehnětem a borůvkami.

  • Natural & Delicious působí jako prevence obezity a diabetu, díky svému nízkému glykemickému indexu, kterého se dosahuje přidáním původních obilnin (špalda a oves). To umožňuje postupné uvolňování energie během dne.
  • GMO Free.
  • Bez obsahu lepku.
  • Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem.
  • Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu.
  • Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí.

Nepoužíváme kukuřici, ale výlučně GMO Free špaldu, oves, brambory a rýži. Inovativní technologie, kterou používáme a striktní kontroly surovin zabezpečují vynikající stravitelnost našich krmiv.

Použité suroviny:

Jehněčí maso pochází z extenzivní produkce z Nového Zélandu a používá se kvůli vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin a kyseliny linolenové s protirakovinotvornými účinky a taktéž se vyznačuje správným poměrem libového a tučného masa v porovnání s jiným červeným masem.
Borůvky a rybíz jsou bohaté na vitamín A a C, pektiny, taniny, mirtilin a jiné antokyaniny (významné pro ochranu sítnice).
Kuřecí tuk, taktéž od italských dodavatelů, má vyšší obsah polynenasycených mastných kyselinnež vepřový anebo hovězí tuk a zvířata ho vnímají jako chutný.
Vejce pochází z italských chovů, jsou považovaná za typický zdroj bílkovin vysoké biologické hodnoty a vysokou stravitelností. Převáží se čerstvá přímo do sušárny, kde se z nich procesem sušení, který garantuje zachování obsažených živin, vyrábí prášek.
Sušená vojtěška je dobrý zdrojem mikronutrientů, například karotenu a vápníku. Obsah některých prebiotik, například frukto-oligosacharidů (FOS) a manan-oligosacharidů (MOS) v surovinách má prospěšný účinek na zdraví střev. Selektivně vylučuje patogenní bakterie a eliminuje toxiny.

Složení:

jehně (22 %), dehydratovaný protein z jehněte (20 %), špalda (10 %), oves (10 %), kuřecí tuk, sušená vejce, sleď, dehydratovaný protein ze sledě, rybí olej (ze sledě), sušené řepné řízky, vláknina z hrachu, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušené borůvky (0,5 %), sušený sladký pomeranč, sušená jablka, sušené granátové jablko, sušený špenát, semena Psyllium husk (0,3 %), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2 %).

Doplňkové látka na 1 kg:

vitamín A 18000IU, vitamín D3 1200IU, vitamín E 600 mg, vitamín C 300 mg, niacin 150 mg, kalcium D-pantothenát 50 mg, vitamín B2 20 mg, vitamín B6 8,1 mg, vitamín B1 10 mg, biotin 1,50 mg, kyselina listová 1,50 mg, vitamín B12 0,1 mg, cholin chlorid 2500 mg, betakaroten 1,5 mg, zinek (chelát zinku hydroxy analogu methioninu): 163,8 mg, mangan (chelát manganu hydroxy analogu methioninu): 64,6 mg, železo (chelátová forma železa (II), hydrát): 58, mg, měď (chelát mědi hydroxy analogu methioninu): 15,8 mg, DL-Metionin, technicky čistý 5000 mg, taurin 4000 mg, L-karnitin 300 mg.

Analytické složky:

hrubý protein 36 %, hrubý tuk 20 %, hrubá vláknina 1,9 %, vlhkost 8 %, hrubý popel 8,1 %.

Krmný návod:

Hmotnost kočky Denní dávka
2 kg 23-38 g
2,5 kg 26-44 g
3 kg 30-50 g
3,5 kg 33-55 g
4 kg 36-60 g
4,5 kg 40-65 g
5 kg 42-70 g
5,5 kg 44-74 g
6 kg 48-78 g
6,5 kg 50-82 g
Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 5 kg
EAN: 8010276032768
Značka: N&D Ancestral Grain
Príchuť: Jehněčí
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

N&D ANCESTRAL GRAIN Cat LG Lamb, Spelt, Oats and Blueberry Adult 300 g
€5,91
Jednotková cena: €19,70 / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a nízkym obsahom obilnín pre dospelé mačky.

KRM12607
N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5kg
N&D LG CAT Adult Lamb & Blueberry 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€18,26
Jednotková cena: €12,17 / 1 kg

Jahňacie a čučoriedky pre dospelé mačky od 1 roku všetkých plemien a veľkostí.

KRM12608
Granule pro kocky KRM13957
€83,79
Jednotková cena: €8,38 / 1 kg

Talianske krmivo N&D LG CAT Adult s jahňacím mäsom a čučoriedkami pre dospelé mačky od 1 roku všetkých plemien a veľkostí. Neobvyklé kombinácie...

KRM13957