N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Ocean

Kompletné krmivo N&D OCEAN pre dospelé mačičky s treskou, pomarančom a pôvodnou špaldou a ovsom, vhodné aj pre citlivé mačky, s nízkym glykemickým indexom.

Dostupnosť Skladom Brno (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: KRM12604
€18,26 Jednotková cena: €12,17 / 1 kg
N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Ocean
N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 1,5kg
Věrnostní sleva - ANO
Kompletní krmivo pro dospělé kočičky s treskou, pomerančem a původní špaldou a ovsem, vhodné i pro citlivé kočky, s nízkým glykemickým indexem.
  • 94 % bílkovin živočišného původu
  • bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free)
  • Healthy Grains formule - s původními obilovinami nezpůsobující problémy: pšenice špalda a oves
  • ryby ze Severního moře
  • přírodní vitamíny z ovoce a zeleniny
  • nízký glykemický index
Složení:
čerstvá treska (27 %), sušená treska (26 %), rybí olej (ze sledě), špalda (10 %), oves (10 %), sušené řepné řízky, vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušený sladký pomeranč (0,5 %), sušená jablka, sušené granátové jablko, sušený špenát, psyllium (0,3 %), sušené borůvky, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kořen kurkumy (0,2 %), extrakt z aloe vera 1000 mg.
 
Aditiva na 1kg:
Vitamín A 18000MJ; Vitamín D3 1200MJ; Vitamín E 600 mg; Vitamín C 300 mg; Niacin 150 mg; kyselina pantothenová 50 mg; Vitamín B2 20 mg; Vitamín B6 8.1 mg; Vitamín B1 10 mg; Vitamín H 1.50 mg; kyselina listová 1.50 mg; Vitamín B12 0.1 mg; cholin chlorid 2800 mg; betakaroten 1.5 mg; chelát zinku hydroxy analogu methioninu 910 mg; chelát manganu hydroxy analogu methioninu 380 mg; chelátová forma železa, hydrát 250 mg; chelát mědi hydroxy analogu methioninu 88 mg; DL-Metionin 5000 mg; Taurin 4000 mg; L-karnitin 300 mg. Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakt z vyšším podílem tokoferolu přirozeného původu.
 
Analýza:
Hrubý protein 36 %; hrubé tuky a oleje 20 %; hrubá vláknina 1.9 %; vlhkost 8 %, hrubý popel 8 %; Vápník 1.2 %; Fosfor 1.15 %; Hořčík 0.09 %, Omega-6 1.8 %; Omega-3 2.5 %; DHA 1.1 %; EPA 0.8 %; Glukosamin 1200 mg/kg; Chondroitin sulfát 900 mg/kg.
Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.5 kg
EAN: 8010276036780
Značka: N&D Ocean
Príchuť: Ryby
Vek mačky: Dospelá mačka
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
MK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.1.2025
Naprostá spokojenost, kvalitní granule
Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

N&D OCEAN CAT LG Adult Codfish & Orange 5kg
€48,04
Jednotková cena: €9,61 / 1 kg

Kompletné krmivo N&D OCEAN pre dospelé mačky s treskou, pomarančom a pravou špaldou a ovsom, vhodné aj pre citlivé mačky, s nízkym glykemickým...

ZB023796
Granule pro kočky ZB008689
€83,79
Jednotková cena: €8,38 / 1 kg

Kompletné krmivo N&D OCEAN pre dospelé mačky s treskou, pomarančom a pravou špaldou a ovsom, vhodné aj pre citlivé mačky, s nízkym glykemickým...

ZB008689
N&D OCEAN Cat LG Cod, Spelt, Oats & Orange Adult 300 g
€5,91
Jednotková cena: €19,70 / 1 kg

Kompletné krmivo so sleďom a nízkym obsahom obilnín pre dospelé mačky.

ZB008688