N&D PUMPKIN Cat konz. Quail & Pumpkin 70 g

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Pumpkin

Konzerva s prepelicou a tekvicou pre dospelé mačky.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB017370
€1,47 Jednotková cena:
N&D PUMPKIN Cat konz. Quail & Pumpkin 70 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Pumpkin

Kompletní vlhké krmivo je určené pro všechny dospělé kočky. Hlavním zdrojem bílkovin je hypoalergenní křepelčí maso. Přidaná dýně je bohatá na betakaroteny a přírodní antioxidanty, chrání kardiovaskulární systém a podporuje imunitní systém a správnou motilitu střev. Rybí olej zaručuje optimální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro dobrou kondici kůže a srsti a jejich regenerační schopnost. Přidaný glukosamin a chondroitin vyživují kloubní chrupavky a stimulují růst a regeneraci kloubních tkání. Krmivo neobsahuje geneticky modifikované suroviny, umělá barviva, bílkoviny ze sóji ani hormonální nebo antibiotická rezidua.

Složení:

křepelčí filet 30 %, kuřecí filet, kuřecí paličky, dýně 5 %, rybí olej, živočišný tuk, rýže parboiled, fruktooligosacharidy, chondroitin sulfát, glukosamin, vitamíny, minerály.

Analytické složky:

hrubý protein 13 %, hrubé oleje a tuky 4,2 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý popel 2,4 %, vlhkost 75 %.

Doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A 4 800 MJ, vitamín D3 320 MJ, vitamín E 160 mg, cholin chlorid 501 mg, zinek (chelát zinku hydroxy analogu methioninu) 36 mg, mangan (chelát manganu hydroxy analogu methioninu) 6,8 mg, železo (II) (chelátová forma železa, hydrát) 16,8 mg, měď (chelát mědi hydroxy analogu methioninu) 2,9 mg, DL-methionin (technicky čistý) 1 500 mg, taurin 800 mg, L-karnitin 50 mg.

Metabolizovatelná energie:

1 045 kcal/kg

Krmný návod:

hmotnost kočky 2 kg 2,5 kg 3 kg 3,5 kg 4 kg 4,5 kg 5 kg 5,5 kg 6 kg 6,5 kg
doporučená denní dávka 150 g 175 g 200 g 220 g 240 g 260 g 280 g 300 g 320 g 335 g

Doporučená denní dávka by měla být upravena dle individuálních potřeb a rozdělena do dvou či více porcí. Je doporučeno ze začátku míchat N&D s předchozí používanou stravou. Podávejte při pokojové teplotě. Umožněte kočce stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Krmivo skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 48 hodin.

Kategória: Konzervy pre mačky
Hmotnosť: 0.07 kg
EAN: 8606014102116
Značka: N&D Pumpkin
Príchuť: Křepelka
Vek mačky: Dospelá mačka
Zloženie: Bez obilovin, Antioxidanty
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Kvalita krmiva: Superprémiové
Podiel mäsa: do 50%
Špeciálne určenie: Podpora kloubů, Podpora kůže a srsti, Podpora trávení, Podpora imunity, Podpora srdce
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
NC Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.6.2026
Naprosto top pro moje kočky
Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

Granule pro kocky ZB000198
N&D Pumpkin CAT Duck & Cantaloupe melon 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€24,21
Jednotková cena: €16,14 / 1 kg

Superprémiové bezobilné krmivo N&D Grain Free Pumpkin pre dospelé mačky s kačacím mäsom, tekvicou a kantalupovým melónom.

ZB000198
Granule pro kocky ZB023790
€51,87
Jednotková cena: €10,37 / 1 kg

Netradičné bezobilné krmivo pre dospelé mačky N&D s kačacím a kuracím mäsom a tekvicou.

ZB023790
N&D Grain Free Adult Pumpkin Quail & Pomegranate 1,5 kg
€24,21
Jednotková cena: €16,14 / 1 kg

Superprémiové bezobilné krmivo N&D Grain Free Pumpkin pre dospelé mačky s prepelicou, tekvicou a granátovým jablkom.

ZB000210
Granule pro kočky ZB000213
€24,21
Jednotková cena: €16,14 / 1 kg

Superprémiové bezobilninové krmivo N&D Grain Free Pumpkin pre dospelé mačky so zverinou, tekvicou a jablkom.

ZB000213
N&D CAT PUMPKIN Adult Boar & Apple 70g
€1,47

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Diviak, tekvica a jablko.

ZB017366
N&D CAT PUMPKIN Adult Chicken & Pomegranate 70g
€1,47

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Kura, tekvica a granátové jablko.

ZB017368
N&D CAT PUMPKIN Adult Duck & Pumpkin 70g
€1,47

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Kačica a tekvica.

ZB017367
N&D CAT PUMPKIN Adult Lamb & Blueberry 70g
N&D CAT PUMPKIN Adult Lamb & Blueberry 70g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,93

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Jahňacie, tekvica a čučoriedka.

ZB017369
N&D CAT PUMPKIN Adult Venison & Pumpkin 70g
€1,93

Kompletné vlhké krmivo pre dospelé mačky. Zverina a tekvica.

ZB017371
N&D PUMPKIN Cat GF Duck & Cantaloupe Adult 300 g
N&D PUMPKIN Cat GF Duck & Cantaloupe Adult 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€6,34
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

Bezobilninové kompletné krmivo s kačacím mäsom pre dospelé mačky.

ZB000197
N&D PUMPKIN Cat GF Quail & Pomegranate Adult 300 g
N&D PUMPKIN Cat GF Quail & Pomegranate Adult 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€6,34
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

Bezobilninové kompletné krmivo s prepeličím mäsom pre mačky.

ZB000203
N&D PUMPKIN Cat GF Venison & Apple Adult 300 g
N&D PUMPKIN Cat GF Venison & Apple Adult 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€6,34
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

Kompletné grain-free krmivo pre dospelé mačky.

ZB000211
N&D PUMPKIN Cat GF Venison & Apple Adult 5 kg
€51,87
Jednotková cena: €10,37 / 1 kg

Kompletné grain-free krmivo pre dospelé mačky.

ZB025870