N&D QUINOA Cat konz. Pork Neutered 80 g

Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Quinoa

Konzerva s bravčovým mäsom pre kastrované mačky.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB023802
€1,47 Jednotková cena:
N&D QUINOA Cat konz. Pork Neutered 80 g
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Quinoa

Kompletní vlhké krmivo je určené pro dospělé kastrované kočky všech plemen. Hlavním zdrojem vysoce kvalitních bílkovin je vepřové maso (plec a koleno). Přidaná quinoa v bio kvalitě pěstovaná v Itálii podporuje trávení, absorpci živin a celkově zdraví trávicího traktu. Dále je bohatá na vzácné aminokyseliny a přírodní antioxidanty a má nízký glykemický index. Rybí olej zaručuje optimální poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro dobrou kondici kůže a srsti a jejich regenerační schopnost. Přidaný glukosamin a chondroitin vyživují kloubní chrupavky a stimulují růst a regeneraci kloubních tkání. Krmivo neobsahuje obiloviny, geneticky modifikované suroviny, umělá barviva, bílkoviny ze sóji ani hormonální nebo antibiotická rezidua.

Složení:

vepřová plec 35 %, vepřové koleno, kuřecí filet, sleď, semínka quinoy 5 %, hydrolyzované rybí bílkoviny, prášek z celulózy, rybí olej, brokolice, chřest, fruktooligosacharidy, chondroitin sulfát, glukosamin, semena a slupky psyllia,vitamíny, minerály.

Analytické složky:

hrubý protein 12 %, hrubé oleje a tuky 3 %, hrubá vláknina 2,75 %, hrubý popel 3,5 %, vlhkost 72 %.

Doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A 4 800 MJ, vitamín D3 320 MJ, vitamín E 160 mg, cholin chlorid 501 mg, zinek (chelát zinku hydroxy analogu methioninu) 36 mg, mangan (chelát manganu hydroxy analogu methioninu) 6,8 mg, železo (chelátová forma železa (II) hydrát) 16,8 mg, měď (chelát mědi hydroxy analogu methioninu) 2,9 mg, DL-methionin (technicky čistý) 2 300 mg, taurin 800 mg, L-karnitin 150 mg.

Metabolizovatelná energie:

982 kcal/kg

Krmný návod:

Hmotnost kočky 2 kg 2,5 kg 3 kg 3,5 kg 4 kg 4,5 kg 5 kg 5,5 kg 6 kg 6,5 kg
Doporučená denní dávka 130 g 150 g 170 g 190 g 205 g 225 g 240 g 255 g 270 g 285 g

Doporučená denní dávka by měla být upravena dle individuálních potřeb a rozdělena do dvou či více porcí. Je doporučeno ze začátku míchat N&D s předchozí používanou stravou. Podávejte při pokojové teplotě. Umožněte své kočce stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 48 hodin.

Kategória: Konzervy pre mačky
Hmotnosť: 0.08 kg
EAN: 8606014106992
Značka: N&D Quinoa
Príchuť: Vepřová
Vek mačky: Dospelá mačka
Zloženie: Bez obilovin, Antioxidanty
Veľkosť balenia: 0 - 100g
Kvalita krmiva: Superprémiové
Podiel mäsa: do 50%
Špeciálne určenie: Kastrace, Podpora kloubů, Podpora kůže a srsti, Podpora trávení
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

N&D CAT QUINOA Weight Management Lamb & Brocolli 80g
N&D CAT QUINOA Weight Management Lamb & Brocolli 80g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom (>50 ks)
€1,47
Jednotková cena: €1,84 / 100 g

Kompletné vlhké krmivo N&D CAT QUINOA Weight Management Lamb & Brocolli pre dospelé mačky určené na zníženie telesnej hmotnosti. Jahňacie s...

ZB006267
N&D QUINOA Cat GF Duck, Broccoli & Asparagus Neutered Adult 300 g
€6,77
Jednotková cena: €22,57 / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo s kačicou pre kastrované mačky.

ZB025148
ZB028739 1764862063
€25,06
Jednotková cena: €16,71 / 1 kg

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím pre staršie mačky.

ZB028739
ZB028740 1764862063
€6,77
Jednotková cena: €2,26 / 100 g

Kompletné hypoalergénne krmivo s jahňacím pre staršie mačky.

ZB028740
Granule pro kočky ZB000223
€25,06
Jednotková cena: €16,71 / 1 kg

Holistické krmivo z Talianska N&D Quinoa. Pre dospelé mačky s jahňacím mäsom, brokolicou, špargľou a quinoou.

ZB000223
Granule pro kočky ZB000222
€6,77
Jednotková cena: €22,57 / 1 kg

Holistické krmivo z Talianska N&D Quinoa. Pre dospelé mačky s jahňacím mäsom, brokolicou, špargľou a quinoou.

ZB000222
N&D QUINOA Cat GF Weight Management Lamb & Broccoli 5kg
€59,96
Jednotková cena: €11,99 / 1 kg

Holistické krmivo z Talianska N&D Quinoa. Pre dospelé mačky s jahňacím mäsom, brokolicou, špargľou a quinoou. 

ZB023788
Granule pro kocky ZB023785
€25,06
Jednotková cena: €16,71 / 1 kg

Kompletné vyvážené krmivo N&D Quinoa CAT Neutered pre dospelé kastrované mačky. Kačica, quinoa, brokolica, špargľa.

ZB023785