N&D TROPICAL SELECTION Cat LG Lamb Neutered 1,5 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Tropical

Kompletné low-grain krmivo pre dospelé kastrované mačky.

Dostupnosť Skladom Brno (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB025882
€16,13 Jednotková cena: €10,75 / 1 kg
N&D TROPICAL SELECTION Cat LG Lamb Neutered 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: N&D Tropical

Kompletní nízkoobilné krmivo s jehněčím masem a tropickým ovocem pro dospělé kastrované kočky. Řada N&D Tropical selection v sobě kombinuje kvalitní zdroje živočišných bílkovin, vysoce kvalitní obiloviny a chutné tropické ovoce pro nasycení vašeho zvířecího kamaráda.
Granule řady Tropical selection navazují na řadu nízkoobilných krmiv Ancestral Grain, v nichž je maso doplněno ovsem a špaldou. Tyto „staré obilniny“ se vyznačují nízkým glykemickým indexem a tím prodlužují dobu sytosti. Chutnost krmiva zvyšuje přidané tropické ovoce, jako je papája, mango, kiwi, ananas a banán, bohaté na přírodní antioxidanty a vitamíny.

Hlavní výhody:

  • 92 % bílkovin živočišného původu,
  • každá receptura obsahuje 5 druhů tropického ovoce,
  • nízkoobilná (low-grain) receptura,
  • oves a špalda mají nízký glykemický index a zasytí na delší dobu.

Složení:

jehně (20 %), dehydrovaný protein z jehněte (20 %), špalda (12 %), oves (12 %), sušené řepné řízky, dehydrovaný protein ze sledě, sušená vojtěška, sušená vejce, kuřecí tuk, rybí olej (ze sledě), sušená mrkev, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů) sušený banán (0,5 %), sušené kiwi (0,5 %), sušené mango (0,5 %), sušená papája (0,5 %), sušený ananas (0,5 %), sušený špenát, semena a slupky psyllia, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma.

Analytické složky:

hrubý protein 31 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 6,5 %, vlhkost 8 %, hrubý popel 8,5 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,9 %, hořčík 0,09 %, omega-6 2 %, omega-3 0,4 %, DHA 0,15 %, EPA 0,1 %, taurin 0,18 %.

Doplňkové látky na 1 kg:

vitamín A 16 000 MJ, vitamín D3 1 600 MJ, vitamín E 160 mg, vitamín C 160 mg, niacin 40 mg, kalcium D-pantothenát 16 mg, vitamín B2 8 mg, vitamín B6 6,4 mg, vitamín B1 4,8 mg, biotin 0,4 mg, kyselina listová 0,48 mg, vitamín B12 0,06 mg, cholin chlorid 2 500 mg, zinek (oxid zinečnatý) 86,7 mg, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 43,7 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 48,8 mg, železo (II) (monohydrát síranu železnatého) 14,5 mg, železo (II) (uhličitan železnatý) 28,9 mg, měď (II) (pentahydrát síranu měďnatého) 12,8 mg, jód (anhydrát jodidu vápenatého) 1,56 mg, DL-methionin technicky čistý 3 000 mg, taurin 1 800 mg, L-karnitin 250 mg.
Senzorické doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt z rozmarýnu.
Antioxidanty: extrakty tokoferolu z rostlinných olejů.

Metabolizovatelná energie:

14,69 MJ/kg (3 512 kcal/kg)

Krmný návod:

hmotnost kočky 2 kg 2,5 kg 3 kg 3,5 kg 4 kg 4,5 kg 5 kg 5,5 kg 6 kg 6,5 kg
doporučená denní dávka 27–36 g 32–42 g 36–47 g 40–52 g 43–57 g 46–62 g 50–67 g 54–71 g 57–75 g 60–80 g

Údaje uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Krmnou dávku upravujte dle individuálních potřeb zvířete. Zvíře by mělo mít neustále k dispozici čerstvou pitnou vodu.

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 1.5 kg
EAN: 8010276042125
Značka: N&D Tropical
Príchuť: Jehněčí
Vek mačky: Dospelá mačka
Zloženie: Nízkoobilné, Antioxidanty
Veľkosť balenia: 1 - 5 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Kastrace, vybíravé kočky
Krajina pôvodu: Itálie

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
SP Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.5.2026
Naší kočce chutnají .
Výrobná spoločnosť : Russo Mangimi S.p.A.
Adresa : Via Nazionale delle Puglie snc, 80035 Nola (NA), IT
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

N&D TROPICAL SELECTION Cat LG Lamb Neutered 10 kg
€69,74
Jednotková cena: €6,97 / 1 kg

Kompletné low-grain krmivo pre dospelé kastrované mačky.

ZB025883
N&D TROPICAL SELECTION Cat LG Lamb Neutered 300 g
€4,21
Jednotková cena: €14,03 / 1 kg

Kompletné low-grain krmivo pre dospelé kastrované mačky.

ZB025884
N&D TROPICAL SELECTION Cat LG Lamb Neutered 4+1 kg
€39,11
Jednotková cena: €7,82 / 1 kg

Kompletné low-grain krmivo pre dospelé kastrované mačky.

ZB025885