Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Wh Fish 10 kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia

Kompletné krmivo s hypoalergénnou bielou rybou, bez obilnín a lepku.

Dostupnosť Skladom Brno (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: ZB014763
€62,09 Jednotková cena: €6,21 / 1 kg
Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Wh Fish 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Wh Fish 10 kg
Věrnostní sleva - ANO

Jedinečné složení s hypoalergenní bílou rybou, obohacené o antarktický kril, který napomáhá k odstraňování hnědých skvrn, které jsou způsobeny slzami kolem očí.

Bíla ryba obsahuje vysoké množství bílkovin.

Bez obilovin a lepku – vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

Obsahuje 100 % udržitelný antarktický kril – jedinečný zdroj omega-3 mastných kyselin

Obsahuje dynamicky mikronizovaný klinoptilolit – napomáhá odstranit toxiny z těla zvířete, zlepšuje příjem vitamínů a živin

Složení: bílá ryba 41 % (sušená a jemně mletá), sušená bramborová dřeň, sladké brambory, hrách, drůbeží tuk, moučka z krilu (min. 4 %), cukrovarské řízky, lososový olej, dynamický mikronizovaný klinoptilolit (1 %), lněné semínko, frukto-oligosacharid (FOS), extrakt z juky, zelený čaj, měsíček lékařský sušený (zdroj luteinu).

Analytické složky: hrubý protein 24 %, hrubý tuk 13 %, hrubý popel 9,5 %, hrubá vláknina 4 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %, draslík 0,6 %, sodík 0,4 %, omega-3 0,64 %, omega-6 2,78 %.

Aditiva v 1 kg: vitamin A (3a672a) - 18000 m.j., vitamin D3 (3a671) - 1500 m.j., vitamin E (3a700) - 530 mg, kyselina listová (3a316) - 1 mg, biotin (3a880) - 1 mg, monohydrát síranu železnatého (3b103) - 50 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (3b202) - 1,5 mg, síran měďnatý(II) pentahydrát (3b405) - 5 mg, síran manganatý monohydrát (3b503) - 20 mg, síran zinečnatý monohydrát (3b605) - 115 mg, seleničitan sodný (3b801) - 0,1 mg.

Technologická aditiva: rozmarýnový extrakt, tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)).

Krmný návod:

Hmotnost psa v kg Denní dávka
1-2 kg 32-54 g
2-3 kg 54-74 g
3-4 kg 74-92 kg
4-5 kg 92-108 g
5-6 kg 108-124 g
6-7 kg 124-139 g
7-8 kg 139-154 g
8-9 kg 154-168 g
9-10 kg 168-182 g

Množství uvedené v tabulce je pouze orientační a je nutno přizpůsobit je individuálním potřebám psa.
Krmivo podávejte suché.
Pes musí mít neustále k dispozici misku s čerstvou pitnou vodou.

Kategória: Granule pre psov
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 4771317456687
Značka: Nature's Protection
Príchuť: Ryby
Vek psa: Dospelý pes (1 – 7 rokov)
Veľkosť psa: Malý (do 10 kg), Stredný (10 – 25 kg), Veľký (nad 25 kg)
Zloženie: Bez obilovin
Veľkosť balenia: 6 - 10 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: Alergie na lepek, Bílá srst, Citlivý pes
Krajina pôvodu: Lotyšsko

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
JH Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.6.2026
Rychlé vyřízení objednávky
Výrobná spoločnosť : AKVATERA LT, UAB
Adresa : Medelyno g. 20, Dievogalos k., LT-53424 Kauno r., LT
E-mail : info@akvatera.eu

Podobné produkty

Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Small Breeds Grain Free White Fish 1,5 kg
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Small Breeds Grain Free White Fish 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€13,57
Jednotková cena: €9,05 / 1 kg

Kompletné bezobilné krmivo s bielymi rybami pre dospelé psy malých plemien s bielou srsťou.

ZB022422
Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Lamb 10 kg
Nature's Protection Dog Dry Superior Adult SB White Lamb 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€65,91
Jednotková cena: €6,59 / 1 kg

Vhodné pre dospelé psy malých plemien s bielou srsťou.

ZB008214
ZB018609 1688044423
€13,57
Jednotková cena: €9,05 / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre bielych psov so sleďom.

ZB018609
ZB018608 1688044423
Nature's Protection Dog Dry Superior Care Adult SB White GF Herring 10 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (10 ks)
€62,09
Jednotková cena: €6,21 / 1 kg

Kompletné bezobilné krmivo pre bielych psov so sleďom.

ZB018608
ZB018611 1688044423
Nature's Protection Dog Dry Superior Care Adult SB White GF Insect 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€13,57
Jednotková cena: €9,05 / 1 kg

Kompletné bezobilné krmivo pre bielych psov s hmyzím proteínom.

ZB018611
ZB018610 1688044423
€65,91
Jednotková cena: €6,59 / 1 kg

Kompletné bezobilné krmivo pre bielych psov s hmyzím proteínom.

ZB018610
ZB008451 1631628160
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Adult Small Breeds Grain Free Salmon 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€13,57
Jednotková cena: €9,05 / 1 kg

Kompletné bezobilné krmivo s lososom pre dospelé psy malých plemien s bielou srsťou.

ZB008451
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Adult Small Breeds Lamb 1,5 kg
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Adult Small Breeds Lamb 1,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€13,57
Jednotková cena: €9,05 / 1 kg

Kompletné krmivo pre psov malých plemien s bielou srsťou.

ZB008213
ZB025422 1733152286
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Adult Small Breeds Lamb 4 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom Brno (>50 ks)
€31,02
Jednotková cena: €7,76 / 1 kg

Kompletné krmivo pre psy malých plemien s bielou srsťou.

ZB025422
Nature's Protection Superior Care Dog Dry White Dogs Small Breeds Grain Free Salmon 10 kg
€65,91
Jednotková cena: €6,59 / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo s lososom pre dospelých psov malých plemien s bielou srsťou.

ZB022425