Prospera Plus Kitten Chicken Healthy Development 7kg

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Prospera

Kompletné suché krmivo pre mačiatka od 4 týždňov do 12 mesiacov s kuraťom. Pre zdravý rast a vývoj mačiatka. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky.

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Možnosti doručenia
Kód: 1513-10003
€29,32 Jednotková cena: €4,19 / 1 kg
Prospera Plus Kitten Chicken Healthy Development 7kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia Podrobnosti hodnotenia
Značka: Prospera
Prospera Plus Kitten Chicken Healthy Development 7kg + dárek 6 kapsiček Prospera Plus zdarma
Darček Věrnostní sleva - ANO

Kompletní suché krmivo pro koťata od 4 týdnů do 12 měsíců s kuřetem.

  • Pro zdravý růst a vývoj kotěte.
  • Vhodné také pro březí a kojící kočky.
  • Podporuje zdravý vývoj mozku a zraku (DHA z lososového oleje, taurin).
  • Podporuje zdravý růst zubů a kostí (vyvážený poměr minerálních látek).
  • Podporuje vývoj svalstva díky vysoce kvalitnímu zdroji bílkovin.
  • Obohaceno o taurin, kurkumu, rozmarýn a brusinky.

Složení: Kuřecí protein (42 %), kukuřice (30 %), drůbeží tuk (13 %), rýže (5 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (3 %), sušená červená řepa (3 %), pivovarské kvasnice (2 %), lososový olej (1,5 %), hrachová mouka (0,4565 %), mannan-oligosacharidy (0,012 %), fruktooligosacharidy (0,01 %), juka schidigera (0,0065 %), sušený rozmarýn (0,005 %), sušená kurkuma (0,005 %), sušené brusinky (0,005 %).

Analytické složky: Hrubý protein 36,0 %, hrubý tuk 17,0 %, hrubý popel 6,0 %, hrubá vláknina 1,5 %, vlhkost 9,0 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,2 %, omega-6 mastné kyseliny 2,2 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín A 21000 IU, vitamín D3 750 IU, vitamín E 550 mg, vitamín C 250 mg, 3a890 (cholinchlorid: 1700 mg), 3b201 (jodid draselný: 2,3 mg), 3b612 (zinek: 110 mg), 3b505 (mangan: 42 mg), 3b407 (měď: 10 mg), 3b107 (železo: 36 mg), 3b810 (selen: 0,14 mg), 3a910 (L-karnitin: 48 mg), 3a370 (taurin: 1900 mg).

Technologické doplňkové látky v 1 kg: 1b306(i) (tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 45 mg), 1b304 (askorbyl palmitát: 32 mg).

Metabolizovatelná energie: 4020 kcal/kg.

Krmný návod: Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené vodou. Krmivo by mělo být volně dostupné po celý den. Vždy svému mazlíčkovi zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce. Nutriční požadavky Vašeho mazlíčka se mohou lišit v závislosti na plemenu, prostředí a úrovně aktivity. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním světlem a po otevření opět uzavřete.

Minimální trvanlivost do/číslo šarže/registrační číslo výrobce: uvedeny na spodní části obalu. Vyrobeno v České republice.

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 7.1 kg
EAN: 8595681846358
Značka: Prospera
Príchuť: Kuřecí
Vek mačky: Mačiatko
Veľkosť balenia: 6 - 10 kg
Kvalita krmiva: Superprémiové
Špeciálne určenie: březí, kojící kočka
Krajina pôvodu: Česká republika
Země původu: CZ

Hodnotenie tovaru

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3 hodnotenia
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

5
MK Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.7.2026
Spokojená
5
Š Avatar autora Hodnotenie produktu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.12.2025
Mému kotěti tyto granule chutnají. Kapsičky stejné značky, které byly zdarma, mají vysoký obsah masa a kotěti také chutnají :).
Výrobná spoločnosť : Plaček Pet Products s.r.o.
Adresa : Revoluční 1381/III, 290 01 Poděbrady, CZ
E-mail : info@placek.cz

Podobné produkty

Prospera Plus Kitten Chicken Healthy Development 400g
€5,06
Jednotková cena: €12,65 / 1 kg

Kompletné suché krmivo pre mačiatka od 4 týždňov do 12 mesiacov s kuraťom. Pre zdravý rast a vývoj mačiatka. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace...

1513-10001
Prospera Plus Kitten Chicken Healthy Development 2kg + dárek 3 kapsičky Prospera Plus zdarma
Akcia Darček Akciová cena
€10,60
€12,30 (–13 %)
Jednotková cena: €5,30 / 1 kg

Kompletné suché krmivo pre mačiatka od 4 týždňov do 12 mesiacov s kuraťom. Pre zdravý rast a vývoj mačiatka. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace...

1513-10002